proste bankowanie kredyt bankowy rachunek bankowy pożyczka
proste bankowanie

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Najczęściej czytane

STREFA

OFERT

POWRÓT NA GÓRĘ STRONY

rachunek bankowy kredyt bankowy pożyczka
Od czegoś trzeba zacząć. Może dobrym początkiem dla tego bloga będzie krótkie stwierdzenie które padło w trakcie jednej z rozmów z moją koleżanką Dominiką. (dalszą część przeczytasz tutaj).

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach. Staram się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

 

Jakie są kredyty, pożyczki, rachunki bankowe, promocje bankowe i wiele więcej 

21 września 2021
Najnowszy bank działający na polskim rynku od sierpnia tego roku, na stronach Prostego Bankowania udostępnił swoje rachunki bankowe z dodatkowymi promocjami.  Bank proponuje rachunki bankowe w systemie subskrypcyjnym. Ten model rozliczania polega na tym że w stałej, miesięcznej opłacie użytkownik uzyskuje dostęp do określonego zakresu oferowanych funkcji między innymi prowadzenie
20 września 2021
Ciekawa promocja w firmie Szybka Gotówka. Dla nowych klientów firma pożyczkowa przygotowała promocyjne warunki udzielenia pożyczki. Kwotę 5000 złotych pożyczymy bez żadnych dodatkowych kosztów i bez oprocentowania. Jednym słowem jest to prawdziwa pożyczka z RRSO 0%.
13 września 2021
Kolejna promocja w BNP Paribas. Ten bank nie pozwala ani na chwilę odpocząć osobom które otwierają tylko promocyjne rachunki bankowe. Tym razem promocja połączona z konkursem.  Zakładając promocyjne rachunki bankowe w BNP Paribas tym razem otrzymujemy: premię nawet 300 zł i możliwość wygrania zegarka Swatch 0 zł za prowadzenie rachunku
13 września 2021
Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o dochodach. Wiele firm oferuje tego typu produkty. Łatwość uzyskania pożyczki na dowód bez zaświadczeń o dochodach, jest sporą zachętą dla wielu osób szukających sposobu sfinansowania swoich potrzeb. W pierwszym odruchu mało kto zastanawia się nad kosztami jakie trzeba ponieść spłacając taką pożyczkę, ale w

Zabrzmiało ona jak sentencja. „Życie jest niesamowitą podróżą pełną wyzwań i zaskoczeń. Czasem musimy mozolnie wspinać się pod górę, czasem leniwie wędrujemy równiną, ale bywa, że nagle znajdujemy się na odcinku najeżonym serpentynami i ostrymi wirażami. Kiedy wydaje nam się, że tracimy kontrolę, warto skorzystać z pomocy pilota, który bezpiecznie przeprowadzi nas przez meandry drogi, którą przyszło nam wędrować przez życie”. A jak jest już sentencja to dalej powinno być prościej. Wielką inspiracją do rozpoczęcia pisania tego bloga byli moi znajomi. W wielu rozmowach z nimi, nie tylko o pieniądzach, bankach ale i życiu padało stwierdzenie; Chłopie znasz się na wielu sprawach finansowych, masz spore doświadczenie od strony nie pracownika czy agenta tylko zwykłego człowieka. Masz sporo pomysłów i dajesz niezłe rady, może zaczął byś o tym pisać na jakimś blogu. 

Może i jest tak, nie mnie to oceniać.

Ale jak zawsze, brak czasu i też wiary we własne talenty literackie, wyniesiony ze szkoły z wybitnie krytyczną nauczycielką języka polskiego, przesuwały pomysł na kolejny dzień, tydzień, miesiąc.

Ponieważ jest już sentencja, to może właśnie teraz jest ten moment żeby spróbować. I może dzięki wam blog PROSTE BANKOWANIE  stanie się najbardziej poczytnym blogiem o prostym poruszaniu w zawiłościach świata banków i finansów w ogóle. Dużo w waszych rękach szanowni czytelnicy. 

Czas na start. PROSTE BANKOWANIE rusza.

I jeszcze jedna istotna informacja. Może dzięki wam blog PROSTE BANKOWANIE stanie się podstawowym źródłem moich dochodów. Oczywiście bez żadnych kosztów po waszej stronie. Dlaczego? Bo do większości reklam i produktów dostępnych na tych stronach podłączone są linki afiliacyjne dzięki którym możecie przejść i dokonać zakupów produktów czy usług. Ja natomiast za ten zakup dostanę prowizję od reklamodawcy. Ważne jest, aby cały zakup zainicjować i zakończyć za każdym razem na tych stronach. Więcej o zbieraniu danych osobowych i ich przekazywaniu dalej przeczytasz w polityce prywatności strony PROSTE BANKOWANIE.

0

osób skorzystało ze strony

Po prostu 
PROSTE BANKOWANIE

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

Interesuje mnie ta tematyka.

Znajdziesz nas 

TOP 3 - NAJLEPSZE PROMOCYNE RACHUNKI OSOBISTE

  1. BNP Paribas -  konto z kartą w promocji „Wrześniowa premia”

  2. mBank - rachunek osobisty w promocji 

  3. Credit Agricole - konto dla Ciebie

Przeczytaj artykuły i wybierz coś dla siebie