Kampania reklamowa Credit Agricole została czasowo wstrzymana. Zapraszam do skorzystania z innych ofert rachunków osobistych, lub skorzystanie bezpośrednio z strony Credit Agricole.

 

Dlaczego uważam że jest to najbezpieczniejsze konto osobiste na końcu artykułu.

Na początku natomiast o promocji która jest dość mocno promowana w wielu mediach, portalach czy na plakatach. Oczywiście chodzi o promocję związaną z kartą bankową wykonaną z ekotworzywa. Bank daje możliwość wyboru wzoru karty z aż 180 wizerunków. Wszystkie karty wykonane są z ekotworzywa, co dla osób dbających środowisko może być ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o wyborze banku.

Ale nie jest to jedyne argument przemawiający za wyborem Konta dla Ciebie w Credit Agricole.

Dla swoich nowych klientów przygotował on promocję związaną z zakładaniem i korzystaniem z rachunków bankowych.  Zakładając Konto dla Ciebie klient może zyskać nawet 500 zł premii za otwarcie konta i płatności mobilne i kartą.

Pierwsza korzyść to 50 zł za otwarcie konta jeśli na nie wpłynie minimum 300 zł

Kolejne korzyści są już za bardziej długofalowe korzystanie z oferty banku.

Można uzyskać 50 zł za płatności (przez 6 miesięcy zwrot 3% łącznej wartości płatności) za wykonanie miesięcznie minimum 3 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM

lub 150 zł za płatności (przez 12 miesięcy zwrot 3% łącznej wartości płatności) za wykonanie miesięcznie minimum 5 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM

lub 450 zł za płatności (przez 18 miesięcy zwrot 3% łącznej wartości płatności) za wykonanie miesięcznie min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM.

Jak widać, tworząc promocję bank stawia na klientów którzy na dłuższy czas założą promocyjne rachunki bankowe i na wiele miesięcy staną się aktywnymi klientami banku.

A jakie koszty ponosimy za posiadanie rachunku.

0 zł za prowadzanie konta

0 zł za kartę wielowalutową

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za internetowe przelewy zwykłe

Mamy dwie możliwości aby wszystkie opłaty zostały zniesione.

Jeśli zakładamy zwykłe Konto dla Ciebie musimy spełnić poniższe warunki

zapewnić miesięcznie minimum 1 000 zł wpływu

oraz wykonać minimum 1 płatność kartą lub Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay albo BLIKIEM.

Warunki są jak widać bardzo łatwe do spełnienia.

Jeśli natomiast mamy większe wymagania lub dysponujemy większą gotówką możemy założyć rachunek Konto dla Ciebie VIP w którym nie musimy spełniać żadnych dodatkowych warunków poza jednym. Musimy zapewnić comiesięczny wpływ na rachunek w wysokości minimum 10 000 złotych lub posiadać środki na wszystkich rachunkach w wysokości minimum 150 000 złotych.

I tu przechodzimy do wyjaśnienia kwestii bezpieczeństwa.

Bank zapewnia najbezpieczniejszy na rynku sposób autoryzacji przelewów. Jest to autoryzacja za pomocą dołączonego do rachunku tokena sprzętowego. Jest to opcja dostępna chyba tylko w tym banku. 

Wiele osób zapewne zupełnie o takim sposobie nie słyszało. Większość z nas autoryzuje przelewy najbardziej oczywistym sposobem czyli autoryzacja via SMS, ustalana obligatoryjnie przez bank. Credit Agricole daje natomiast możliwość wyboru. Oczywiście jest w ofercie autoryzacja SMS, ale jest również autoryzacja zdecydowanie bardziej bezpieczna czyli token sprzętowy.

Ciekawe rozwiązanie. Jak ono działa?

Przy podpisaniu umowy dostajemy mały generator kodów. Podczas realizacji i potwierdzania przelewu token wyświetla nam unikalny kod autoryzacyjny ważny kilka sekund. Kod ten wpisujemy w pole autoryzacji, tak jak kod SMS. Jeśli się pomylimy, musimy czekać na wygenerowanie nowego kodu.

Metoda ta wg wszystkich specjalistów od bezpieczeństwa w sieci, jest najlepszym sposobem zabezpieczenia transakcji. Jest to również najdroższa dla banków metoda, dlatego mało przez nie promowana. Niestety ta opcja jest płatna. Opłata miesięczna za użytkowanie tokena sprzętowego to 9 zł. Nie et to chyba wygórowana opłata za największą możliwą. ochronę środków zgromadzonych na rachunku.

Bank oferuje również kredyt ze stałym oprocentowaniem w wysokości 7%. Podpisując umowę kredytową, mamy gwarancję stałej wysokości raty przez cały okres kredytowania. Gwarancja ta jest szczególnie istotna teraz, w czasie szybkiego podnoszenia stóp procentowych przez NBP i wzrostu rat posiadanych kredytów. RRSO kredytu, dla przykładu reprezentatywnego dostępnego na stronie banku wynosi 7,23%

Aby złożyć wniosek o kredyt wystarczy przejść na stronę banku z tego linku,

Przechodzę do formularza zgłoszeniowego na stronie banku Credit Agricole

wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy, poczekać na kontakt konsultanta i podpisać umowę o kredyt.

 

Credit Agricole, najlepsze rachunki bankowe dla osób dbających o bezpieczeństwo swoich pieniędzy

11 listopada 2021
Bezpieczne promocyjne rachunki bankowe

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Credit Agricole, najbezpieczniejsze rachunki bankowe osobiste. Sprawdź dlaczego

proste bankowanie
Proste Bankowanie