Sprawdź jak łatwo jest założyć konto i uzyskać finansowanie od Finiata

Znasz firmę? Przejdź bezpośrednio do panelu rejestracji i wniosku o finansowanie

 

Co to jest finansowanie dla firm FlexiKapitał od Finiata?

FlexKapitał to pierwsza w Polsce Odnawialna Linia Finansowa dla firm w 100% online.

Finansowanie FlexKapitał to przydzielony dla firmy limit o wysokości od 1 000 do 100 000 zł, z którego można dowolnie wypłacać pieniądze na firmę przez 6 miesięcy od dnia jego przydzielenia. Gdy firma potrzebuje pieniędzy, wypłacasz środki jednym kliknięciem w przycisk. Znajdą się one na rachunku firmy w ciągu 10 minut. A potem masz możliwość spłaty wypłaconych pieniędzy w ratach lub na jednorazowo. Im szybciej spłacasz pożyczkę, tym mniejszą prowizję płacisz. Finansowanie FlexiKapitał od Finiata  cechuje się całkowitą automatyczną odnawialnością. Gdy spłacisz choć część finansowania, możesz znów korzystać z tej kwoty. 

Jak uzyskać finansowanie dla firm FlexiKapitał?

Wystarczy złożyć wniosek, całkowicie online, przez formularz na dole strony. Zajmie to nie więcej niż 7 minut. Finiata nie wymaga zbędnych dokumentów czy spotkań z konsultantami aby otrzymać finansowanie. 

Czy finansowanie FlexiKapitał jest drogie?

Nie! To jeden z najtańszych sposobów szybkiego finansowania dla firm. Koszt finansowania jest zmienny i składa się z dwóch składowych, prowizji i oprocentowania liczonego od wykorzystanych środków. Przykładowo przy kwocie 100000 złotych spłacanej w równych miesięcznych ratach przez maksymalny okres uruchomienia linii, czyli przez 6 miesięcy, całkowita, łączna kwota do spłaty wynosi tylko 108177 złotych. Przykład oparty na kalkulatorze Finiata. W przypadku indywidualnej oceny zdolności kredytowej koszt uzyskania kapitału może się różnić. Aby sprawdzić finansowanie dla firm od Finiata dla własnej firmy, warto zamówić indywidualną niezobowiązującą i bezpłatną ofertę za pomocą poniższego formularza.

Szukasz innego źródła finansowania? Sprawdź te strony.

Finiata finansowanie dla firm w 100% online

31 maja 2021
Finiata finansowanie dla firm

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

Finiata finansowanie dla firm do 100 000 zł bez zbędnych formalności

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje wypłacone przez reklamujące się na blogu podmioty, lub za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staram się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

proste bankowanie
Proste Bankowanie