Propozycja inwestycyjna od firmy Inwestycje Rodzinne.

Firma działająca na rynku nieruchomości od 13 lat. Od 2008 roku inwestuje w grunty na obszarze Warmii i Mazur. W tym czasie przeprowadziła inwestycje w kilkunastu lokalizacjach od okolic Iławy po Augustów.

Model biznesowy firmy jest dość prosty. 

Firma dokonuje samodzielnego zakupu dużych areałów ziemi w wyjątkowo atrakcyjnych lokalizacjach. Następnie rozbudowuje infrastrukturę terenu, a następnie oferuje Inwestorom działki w formie zorganizowanych osad. Taki sposób działania powoduje  podniesienie wartości ziemi i skraca standardowo przyjęty czas inwestycji w ziemię. 

Wszystkie informacje na temat dostępnych lokalizacji znajdą Państwo na stronie internetowej firmy Rodzinne Inwestycje

Aby uzyskać informacje o dostępnych działkach i lokalizacjach koniecznie należy wysłać zapytanie przez formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem. Po wysłaniu zgłoszenia nastąpi kontakt ze strony przedstawiciela firmy, który wyczerpująco odpowie na wszystkie pytania i szczegółowo przedstawi dostępne tereny inwestycyjne.

Wszystkim klientom którzy wyślą zapytanie z mojej strony, oferuję pomoc i konsultacje podczas całego procesu, od wyboru oferty do podpisania aktu notarialnego. W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego. Marek Mularczyk 515 822 177

 

Inwestycja w działki budowlane na Mazurach

14 kwietnia 2021
Inwestycja w działki na Mazurach

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

proste bankowanie
Proste Bankowanie