Tym razem propozycja kredytu gotówkowego z jasnymi zasadami udzielania i prostymi warunkami. 

 

Kredyt z bardzo niskim RRSO, tylko 7,4%

Kwota kredytu od 500 do 200 000 złotych, a okres spłaty niezwykle atrakcyjny od 3 miesięcy do 10 lat.
 
Kredyt dostępny online. Wystarczy złożyć wniosek przez formularz dostępny poniżej. Na stronie banku, na którą zostaną państwo przeniesieni, znajduje się  prosty formularz pomagający oszacować wysokość raty kredytu w zależności od długości okresu kredytowania czy wysokości kredytu. Po dokonaniu symulacji i akceptacji warunków, należy wypełnić formularz z danymi osobowymi, numerem telefonu i źródłem dochodu. Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku nastąpi kontakt ze strony banku. W trakcie rozmowy nastąpi ostateczne ustalenie czy osoba składająca wniosek ma zdolność kredytową i jakie ostatecznie warunki kredytu może otrzymać. Bank w przypadku tego kredytu honoruje bardzo szeroki zakres źródeł dochodu. Warunkiem uzyskania kredytu online jest otwarcie rachunku osobistego. Można to zrobić również całkowicie zdalnie. Oczywiście kredyt można otrzymać również bez zakładania konta, ale w tym przypadku potrzebna będzie wizyta w oddziale.
 
Oferta kredytu skierowana jest do osób posiadających dobrą zdolność kredytową. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione jest od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej dokonanej przez analityka banku.
 
 
 
Nota prawna dotycząca tego kredytu za strona banku. 
 
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 061,40 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 9 261,40 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 9 261,40 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości po 598,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 02.11.2020r. na reprezentatywnym przykładzie. Oferta skierowana do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadały relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. (zwany dalej „Bank”), posiadają lub założą Konto Proste Zasady, zapewnią co miesięczny wpływ na konto min. 1500 zł i min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub Blik w miesiącu, zalogują się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej (w ciągu miesiąca od zawarcia umowy kredytu) oraz mają wyrażone lub wyrażą dla Banku zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon).
 
 

Jako uzupełnienie i odpowiedź na pytania kilku osób wysłane przez formularz kontaktowy na stronie. Pytanie brzmiało. Czy składając wniosek na stronie ponoszę jakieś dodatkowe opłaty?

Odpowiedź jest jednoznaczna. Nikt kto złoży wniosek do banku z tej strony nie zostanie obciążony żadnymi opłatami ponad te które standardowo pobierane są przez bank przy udzielaniu tego kredytu. Ja jako autor bloga ani moja firma która jest jego właścicielem nie mamy żadnego wglądu w dane osób które składając wniosek zaczynają procedurę kredytową z tej strony. Wszystkie dane potrzebne do rozliczeń pomiędzy partnerami biznesowymi opierają się,  jak we projektach opierających się o strony internetowe, o pliki cookie.

Ponieważ większość plików stosowanych na tej stronie wygasa po zakończeniu sesji, pliki jednosesyjne, ważne jest aby za każdym razem zaczynać składanie wniosku z tej strony.  Tylko w takim przypadku nastąpi właściwe powiązanie stron i rozliczenie pomiędzy partnerami. 

Polityka prywatności strony dostępna jest tutaj.

Jeden z najtańszych kredytów

24 maja 2021
prosty kredyt GetIN bank

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

 Prosty kredyt od GetIN Banku

proste bankowanie
Proste Bankowanie