ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Dużo osób ostatnio zadaje mi takie pytanie. Czy wnioskując o kredyt czy pożyczkę w Kasie Stefczyka zostanę sprawdzony w bazach? Kasa Stefczyka a BIK, czy jest takie połączenie? Dla wszystkich zainteresowanych taki krótki wpis.

Czym jest Kasa Stefczyka

Jakie produkty oferuje Kasa Stefczyka   aaa

Kasa Stefczyka a BIK

Najlepsze oferty finansowe od Kasy Stefczyka

Kasa Stefczyka tak jaki i inne kasy nie jest bankiem. Są to pod, względem prawnym całkiem inne instytucje, działające na podstawie innych przepisów i co istotne kierujące swoją ofertę do innych niż banki klientów. Banki, jak każdy wie, udzielają kredytów każdej osobie która ma zdolność kredytową, a Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo Kredytowe mogą kierować swoją ofertę tylko i wyłącznie do swoich członków. 

O różnicach pomiędzy różnymi instytucjami działającymi na rynku kredytowym przeczytasz na tych stronach Prostego Bankowania.

Kasa Stefczyka "Pożyczka Zaratka" aaa

Kredyt konsumencki, co to jest i kto może go dostać

Rozpoczęcie wnioskowania o kredyt w SKOKU nie wymaga bycia członkiem Kasy. Wniosek o produkt oferowany w Kasie złożyć może każda osoba poszukująca atrakcyjnego kredytowania. Dopiero po ocenie zdolności kredytowej a przed podpisaniem umowy o kredyt musimy podpisać deklarację członkowską i uiścić opłatę członkowską.

Kasa Stefczyka a BIK

10 grudnia 2021
Kasa Stefczyka a BIK. Jaki ma wpływ na wysokość Twojej raty

Kasa Stefczyka i inne kasy mają bardzo podobne produkty do tych oferowanych przez banki czy też inne instytucje finansowe. Możemy wnioskować o kredyt konsumencki, o szczególny przypadek kredytu konsumenckiego czyli o kredyt konsolidacyjny

Pożyczka Fit  - Sprawdź najtańszy na rynku kredyt konsolidacyjny udzielany przez Kasę Stefczyka .

Przeczytaj o tej ofercie na stronach Prostego Bankowania Kasa Stefczyka Pożyczka Fit Konsolidacja zobowiązań.

czy o Pożyczkę Wystrzałową w Kasie Stefczyka, w której pieniądze można otrzymać tego samego dnia. Również pod względem kosztów jakie trzeba ponieść przy spłacie zobowiązania oferta Kas nie jest gorsza od ofert bankowych, a często jest od tych ofert korzystniejsza. Pożyczka konsolidacyjna, Pożyczka Fit w Kasie Stefczyka to najtańsza możliwość konsolidacji zobowiązań dostępna na rynku.

Sprawdź też inne możliwości skonsolidowania swoich zobowiązań. Najlepsze oferty na stronie Prostego Bankowania

Część kas udostępnia swoją ofertę kredytową w ofertach różnych pośredników kredytowych. Jedną z takich kas jest SKOK im. Z. Chmielewskiego współpracujący z pośrednikiem finansowym Bancovo.

Czym jest Kasa Stefczyka?

Jakie produkty finansowe oferuje Kasa Stefczyka?

To jeśli kasy udzielają kredytów czy pożyczek tylko swoim członkom, to może nie sprawdzają ich w bazach kredytowych a szczególnie w BIKU? Nie. Każda osoba która składa wniosek o finansowanie, musi wyrazić zgodę na sprawdzenie swojej historii kredytowej w bazach kredytowych. Kasa Stefczyka a BIK, to instytucje ściśle współpracujące ze sobą.

Obowiązek sprawdzania zdolności kredytowej  nakłada na kredytodawcę ustawa Prawo bankowe. Co prawda ustawa ta obowiązuje głównie banki, ale Kasy również bardzo dokładnie analizują zdolność do spłaty zobowiązania swojego nowego klienta. A zbadanie zdolności kredytowej najprościej przeprowadzić, sprawdzając wpisy dotyczące wcześniejszych zobowiązań wnioskującej o kredyt osoby. Więc połączenie Kasa Stefczyka a BIK jest połączeniem w zasadzie przy każdym wnioskowaniu o produkt kredytowy Kasy.

Pod tym linkiem sam możesz  sprawdzić jak wygląda twój BIK. Możesz też zamówić roczny pakiet alertów. W ramach pakietu, za 99 zł, otrzymasz 6 raportów BIK z wpisanymi twoimi zobowiązaniami i ich jakością, powiadomienia o każdym zapytaniu w bazie, oraz analizę posiadanej zdolności kredytowej.

Taka procedura nie dotyczy tylko Kasy Stefczyka czy innych SKOKÓW czy banków. Stosują ją również w przeważającej większości inne instytucje kredytowe.

Co ma więc zrobić osoba która z różnych, czasami niezależnych od siebie powodów, uzbierała dużą ilość negatywnych wpisów w BIKU. Niestety dla takich osób nie ma prostej odpowiedzi. Wpisy w bazach i spadek punków poniżej określonego w regulaminach wewnętrznych banków czy innych instytucji kredytowych, powoduje wyjście takiej osoby poza obszar zainteresowania kredytodawców. Jedynym rozwiązaniem jest długotrwały proces naprawy swojej zdolności kredytowej, który najlepiej przeprowadzić z kancelarią prawną, specjalizującą się w tego typu sprawach.

Więcej o BIKU można przeczytać na tych stronach Prostego Bankowania

BIK co to takiego?

Raporty BIK. Co jeszcze można w nich znaleźć

A osoby które mają problem ze swoją zdolnością kredytową mogą skontaktować się z tą kancelarią prawną.

centrum oddłużeniowe

Firma specjalizuje się w sporządzaniu planów naprawczych, sporządzaniu sprzeciwów od nakazów zapłaty, negocjacjach z wierzycielami, czy w ostateczności przeprowadzeniu procesu upadłości konsumenckiej.

Kasa Stefczyka a BIK, to instytucje które ze sobą ściśle współpracują. Dzięki temu Kasa Stefczyka, jak zresztą  szereg innych instytucji działających na rynku może zaproponować korzystniejsze warunki finansowe osobom starającym się o uzyskanie finansowania. Połączenie Kasa Stefczyka a BIK, można więc potraktować jako coś co jest dla nas, kredytobiorców korzystne. Jeśli masz dobry BIK sprawdź najlepsze możliwości finansowania w Kasie Stefczyka i SKOKU im. Z. Chmielewskiego.

Kasa Stefczyka a BIK

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje wypłacone przez reklamujące się na blogu podmioty, lub za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staram się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

Sprawdź najlepsze oferty finansowe. Skorzystaj z poniższych ofert. 

A jeśli ktoś preferuje kontakt osobisty i mieszka w Krakowie lub okolicy, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

proste bankowanie
Proste Bankowanie