Kasa Stefczyka udostępnia dwie możliwości ubiegania się o produkt. Jedna procedura aplikacji o Pożyczkę Fit jest całkowicie online. W tym procesie jest ograniczenie maksymalnej kwoty pożyczki. Pożyczka Fit możliwa jest do uzyskania w kwocie do 100 000 zł. Jest też drugie ograniczenie. Jest to proces dostępny dla członków Kasy Stefczyka.

Wszystkie pozostałe osoby mogą ubiegać się o Pożyczkę Fit w procesie częściowo online. 

 

Jak w praktyce wygląda składanie wniosku?

 

Wystarczy skorzystać z formularzy czy banera reklamowego na tej stronie, aby znaleźć się na stronie Kasy Stefczyka służącej do składania wniosku. Formularz wniosku o pożyczkę składa się z czterech części:

- parametry pożyczki; określamy kwotę o jaką wnioskujemy i okres spłaty. Dostajemy wstępną wysokość potencjalnej raty, RRSO pożyczki, prowizję i całkowitą kwotę do spłaty. Jeśli warunki są dla nas zadawalające, przechodzimy do kolejne zakładki

- dane kontaktowe; podajemy swoje dane, oświadczamy o zapoznaniu się z informacyjnymi związanymi z RODO oraz zaznaczamy zgody marketingowe. Można wybrać jedną opcję lub żadnej i następnie przechodzimy do kolejnego etapu

- dane osobowe; tutaj podajemy dane potrzebne do oszacowania zdolności kredytowej. Podajemy nr dowodu osobistego, PESEL, adres zamieszkania oraz wybieramy placówkę w której podpiszemy umowę o pożyczkę. Pracownik wybranej placówki będzie się z nami kontaktował w celu potwierdzenia wpisanych danych oraz zaprosi nas do siebie, po akceptacji naszego wniosku, na podpisanie umowy i deklaracji członkowskiej. Przed nami jeszcze ostatni etap aplikacji,

- dochody i zobowiązania:  Mamy do wyboru szereg źródeł dochodu. Oczywiście jak w każdym przypadku preferowane są dochody z tytułu umowy o pracę. Ale osoby z innymi źródłami dochodów mogą składać wniosek. Ważne żeby osoby prowadzące działalność gospodarczą miały roczny staż działalności. Istnieje możliwość skrócenia go do 6 miesięcy, uzyskując indywidualną zgodę Kasy.

W tej zakładce upoważniamy też Kasę Stefczyka do sprawdzenia naszego BIKu. Kasa Stefczyka sprawdza nasz BIK automatycznie. Wysoki scoring jest w zasadzie podstawą dalszego procedowania Pożyczki Fit.

Możesz sam sprawdzić jak wygląda twój BIK, rejestrując się z tego linku i zamawiając roczny pakiet alertów. W ramach pakietu, za 99 zł, otrzymasz 6 raportów BIK z wpisanymi twoimi zobowiązaniami i ich jakością, powiadomienia o każdym zapytaniu w bazie, oraz analizę posiadanej zdolności kredytowej.

Teraz też wpisujemy nasze koszty życia oraz zobowiązania które chcemy skonsolidować. I wysyłamy wniosek do akceptacji. Zazwyczaj po kilku godzinach następuje kontakt telefoniczny pracownika placówki do której przypisaliśmy nasz wniosek. Następuje weryfikacja wysłanych online danych i jeśli wszystko się zgadza uzyskujemy ostateczne warunki na jakich kredyt może nam zostać przyznany. Jeśli je zaakceptujemy to Kasa Stefczyka przygotuje umowę kredytową i zaprosi do palcówki na podpisanie deklaracji przystąpienia do Kasy Stefczyka i umowy kredytowej Pożyczki Fit.

I to wszystko.

Jeśli sam nie masz żadnych kredytów, a twoi znajomi szukają dobrego kredytu konsolidacyjnego, poleć im PROSTE BANKOWANIE i Pożyczkę Fit w Kasie Stefczyka. To najlepsza oferta na rynku.

Kasa Stefczyka oraz SKOK im Chmielewskiego oferują też inne atrakcyjne produkty dostępne w formularzu poniżej.

Kasa Stefczyka posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjną pożyczkę konsolidacyjną. Pożyczka Fit to kredyt konsolidacyjny, udzielany w wysokości nawet do 160 000 zł i pozwalający połączyć zobowiązania z różnych instytucji finansowych. Możemy połączyć w jeden kredyt pożyczki gotówkowe, ratalne, kredyty samochodowe, karty kredytowe, kredyty w rachunku płatniczym czy debet w rachunku osobistym.

Wg rankingu pożyczek konsolidacyjnych na marzec 2021 roku jest to najtańsza pożyczka konsolidacyjna.

Na tych stronach Prostego Bankowania możesz sprawdzić inne pożyczki i kredyty konsolidacyjne

Konsolidacja kredytów w Banku PeKao 

Ranking kredytów konsolidacyjnych na jesień 2021

Najlepsze kredyty konsolidacyjne dostępne na stronach Prostego Bankowania

Pewnie sporo osób pomyśli że w związku z tym jest ona bardzo trudno dostępna. I tu miłe zaskoczenie. Pożyczka Fit nie jest produktem dla wybranych. Warunki uzyskania są standardowe. Dobry BIK, stałe dochody i wiek powyżej 30 lat. A jak wygląda proces aplikacji i uruchomienia pożyczki?

Kasa Stefczyka Pożyczka Fit konsolidacja zobowiązań

09 lipca 2021
Konsolidacja zobowiązań Kasa Stefczyka Pożyczka Fit

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE 

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Pożyczka Fit Kasa Stefczyka, sprawdź jak proste jest składanie wniosku

Oferty Kasy Stefczyka i SKOKu im. Chmielewskiego dostępne na Proste Bankowanie. Składamy wnioski z tej strony.

proste bankowanie
Proste Bankowanie