Co trzeba zrobić aby wziąć udział w promocji i zyskać do 370 złotych?

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków aby założyć promocyjne rachunki bankowe

Po pierwsze - należy kliknąć w link promocyjny i złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 30.09.2021 r.

Po drugie - podpisać umowę oraz nadać PIN do karty do 14.10.2021 r. Po spełnieniu tego warunki w listopadzie 2021 roku nowe osoby posiadające promocyjne rachunki bankowe otrzymają  e-kod do sieci sklepów Żabka o wartości 20 zł.

Po trzecie - w październiku 2021 roku osoby posiadające promocyjne rachunki bankowe powinny wykonać minimum 1 Przelew w systemie transakcyjnym GOonline lub aplikacją Mobilną GOmobile. Po spełnieniu warunku w listopadzie 2021 roku nagroda pieniężna w wysokości 50 zł zostanie wypłacona przelewem na konto.

Po czwarte -  w listopadzie 2021 roku osoby posiadające promocyjne rachunki bankowe powinny wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 400 zł oraz otrzymać wpływy na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł. Po spełnieniu warunku w grudniu 2021 r. posiadacze rachunku otrzymają e-kody do sieci sklepów Biedronka o wartości 150 zł.

Po piąte - w grudniu 2021 roku osoby posiadające promocyjne rachunki bankowe powinny wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 400 zł oraz otrzymać wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 złotych. Po spełnieniu tego warunku w styczniu 2022 r. nagroda pieniężna w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem na konto.

Tylko pięć wyżej wymienionych kroków wystarczy aby założyć promocyjne rachunki bankowe i  skorzystać ze wszystkich nagród.

Do 19.11.2021 r. laureaci pierwszej lub pierwszej oraz drugiej nagrody otrzymają wiadomość mailową z adresu wrzesniowapremia.bnpparibasplus.pl z instrukcją uzupełnienia numeru konta w celu wydania nagrody.

Sprawdź też inne oferty od BNP Paribas. Kredyt konsolidacyjny, kredyt na finansowanie działań proekologicznych i inne oferty. Lista ofert na dole tej strony. Zapraszam do składania wniosków.

Promocja zakończona. Sprawdź inne konta bankowe.

Bank BNP Paribas dla nowych klientów przygotował kolejną promocję. Nowi klienci zakładając promocyjne do 30 września rachunki bankowe uzyskują

  • premię nawet 370 zł w gotówce, kodach do Biedronki oraz Żabki
  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w złotych polskich zlecane w systemie bankowości elektronicznej
  • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce

Konto z kartą w promocji „Wrześniowa premia”. Promocyjne rachunki bankowe

11 września 2021
Promocyjne rachunki bankowe w BNP Paribas

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE 

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Kolejne promocyjne rachunki bankowe w banku BNP Paribas

proste bankowanie
Proste Bankowanie