A więcej ofert tego banku? Oczywiście. Rachunki, kredyty, kredyty hipoteczne. Wszystkie produkty banku dostępne poniżej. Zapraszam do składania wniosków.

 

Jako uzupełnienie i odpowiedź na pytania kilku osób wysłane przez formularz kontaktowy na stronie. Pytanie brzmiało. Czy składając wniosek na stronie ponoszę jakieś dodatkowe opłaty?

Odpowiedź jest jednoznaczna. Nikt kto złoży wniosek do banku z tej strony nie zostanie obciążony żadnymi opłatami ponad te które standardowo pobierane są przez bank przy udzielaniu tego kredytu. Ja jako autor bloga ani moja firma która jest jego właścicielem nie mamy żadnego wglądu w dane osób które składając wniosek zaczynają procedurę kredytową z tej strony. Wszystkie dane potrzebne do rozliczeń pomiędzy partnerami biznesowymi opierają się,  jak we projektach opierających się o strony internetowe, o pliki cookie.

Ponieważ większość plików stosowanych na tej stronie wygasa po zakończeniu sesji, pliki jednosesyjne, ważne jest aby za każdym razem zaczynać składanie wniosku z tej strony.  Tylko w takim przypadku nastąpi właściwe powiązanie stron i rozliczenie pomiędzy partnerami. 

Polityka prywatności strony dostępna jest tutaj.

Tak teraz jest taka możliwość. Każdy pomyśli że to pewnie firmy chwilówkowe. Nie, to promocyjne kredyty w największym polskim banku PKO BP. 

 

Po prostu szybka "Pożyczka dla zdecydowanych" z niezwykle przyjemnym oprocentowaniem.
 
  • 0% prowizji
  • wypłata nawet w 30 sekund od akceptacji umowy
  • nawet do 24 rat
  • RRSO 7,45%

Kredyt w 30 sekund?

19 maja 2021
pożyczki na dowód bez zaświadczeń

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE 

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Prosty kredyt gotówkowy również dla nowych klientów

Najlepsze oferty od Banku PKO BP. Sprawdź warunki i składaj wnioski z tej strony.

proste bankowanie
Proste Bankowanie