ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

PRZEJDŹ DO DARMOWYCH CHWILÓWEK

PRZEJDŹ DO KREDYTÓW

PRZEJDŹ DO CHWILÓWEK

Kredyty hipoteczne. Kredyty na zakup nieruchomości

Kredyty hipoteczne, w którym banku jest najtaniej?

Na tej stronie możesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w trzech dwóch, a właściwie czterech polskich bankach; skorzystać z pomocy największego  pośredników kredytowych działających na rynku lub jeśli mieszkasz w Krakowie albo w okolicy i preferujesz kontakt bezpośredni z doradcą kredytowym, zadzwonić do mnie, numer telefonu 515 822 177, i umówić się na bezpłatne konsultacje, z najlepszą agentką od tego typu kredytów, panią Anną. Współpracujemy ze sobą od ponad 6 lat i nie było do tej pory sprawy z która pani Anna by sobie nie poradziła, z pewnymi wyjątkami oczywiście

Kredyt hipoteczny, to najtrudniejszy rodzaj kredytu zarówno dla banku jak i dla kredytobiorcy. Najtrudniejszy, głównie dla tego że są to kredyty na wiele wiele lat, a w tym czasie zdarzyć się może mnóstwo nieprzewidzianych zdarzeń. Dlatego bank udzielając kredytu bardzo dokładnie sprawdza potencjalnego kredytobiorcę. Szczególnie ważną dla banku cechą jest odpowiedzialność potencjalnego kredytobiorcy, rozumiana przez bank jako terminowość i sumienność w spłacie poprzednich zobowiązań. Dlatego bank udzielając kredyt hipoteczny szczególną uwagę przywiązuje do wpisów w BIKU. 

Możesz sprawdzić jak wygląda twój BIK, rejestrując się z tego linku i zamawiając roczny pakiet alertów. W ramach pakietu, za 99 zł, otrzymasz 6 raportów BIK z wpisanymi twoimi zobowiązaniami i ich jakością, powiadomienia o każdym zapytaniu w bazie, oraz analizę posiadanej zdolności kredytowej. 

Nie mając jakiejś szczególnie rozbudowanej historii kredytowej, a planując w ciągu najbliższych lat zakup nieruchomości i zakup za kredyt hipoteczny warto się do tego przygotować. Jednym z najlepszych sposobów jest finansowanie swoich pomniejszych zakupów ze środków z kredytów bankowych. Ważne żeby nie były to pożyczki poza bankowe czy karty kredytowe. Tego typu źródła finansowanie nie są najwyżej oceniane przez Biuro Informacji Kredytowej i zamiast podnieść nam scoring obniżą go. Najlepszymi kredytodawcami są oczywiście banki. Oczywiście najważniejsze jest terminowe spłacanie swojego zobowiązania. Za terminowość otrzymamy najwięcej punktów i podniesie się nam nasza zdolność kredytowa. A jak będziemy mieli ponad 70 punktów, wtedy każdy bank udzieli nam kredyt hipoteczny i może dostaniemy lepsze warunki w postaci na przykład niższej prowizji. 

NIE CZYTAM. PRZECHODZĘ DO NAJLEPSZYCH OFERT

Uproszczona wycena nieruchomości dla kredytu do 300 000 zł. Wniosek i skany niezbędnych dokumentów złożysz online. Obecność w banku wymagana jest tylko przy podpisaniu umowy.

Bank PeKao S.A. - zdobywca Złotego Bankiera 2020 za najlepszy kredyt hipoteczny w rankingu Bankier.pl i Pulsu Biznesu.

Jeden z najlepszych kredytów na rynku. Zamów rozmowę z konsultantem. Sprawdź jakie otrzymasz warunki.

KREDYT HIPOTECZNY

ZAMAWIAM KONTAKT NA STRONIE BANKU

proste bankowanie
Proste Bankowanie