ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Można to zrobić dwoma sposobami. Jeden to wydłużenie okresu w którym nasze stare kredyty będziemy spłacić. Po prostu zawieramy nowy kredyt i wydłużamy czas jego spłaty w stosunku do wcześniejszych zobowiązań, co oczywiście spowoduje że miesięcznie będziemy płacić mniej. Niestety ta opcja powoduje że kwota którą zwrócimy bankowi wzrośnie w porównaniu z kwotą zobowiązań z przed konsolidacji. Jest to spora niedogodność, ale czasem po prostu nie mamy innego wyjścia. Jest też druga możliwość. Jeśli nasze dotychczasowe zobowiązania które planujemy skonsolidować mają wysokie RRSO, są to karty kredytowe czy pożyczki chwilówki, czy wcześniejsze wyżej  oprocentowane kredyty, a obecna oferta ma niższe oprocentowanie i zerową prowizję, wtedy nasze miesięczne zobowiązanie zmaleją, a czas w którym nowy kredyt musimy spłacić nie wydłuży się. Warto przeanalizować swoją sytuację. W niektórych przypadkach zaoszczędzić można nawet kilkaset złotych miesięcznie.

Banki zazwyczaj nie dają możliwości konsolidacji zobowiązań które mamy w tym właśnie banku w którym zamierzamy złożyć wniosek o udzielenie pożyczki czy kredytu konsolidacyjnego.  Niektóre banki nie daj też możliwości konsolidacji pożyczek poza bankowych. Nie skorzystamy też z możliwości konsolidacji w przypadku dużej ilości negatywnych wpisów w BIK,  czy w przypadku nie najlepszej sytuacji finansowej. Przed rozpoczęciem starań o kredyt konsolidacyjny watro samemu przeanalizować swoją zdolność kredytową. 

Można  sprawdzić jak wygląda BIK, rejestrując się z tego linku i zamawiając roczny pakiet alertów. W ramach pakietu, za 99 zł, otrzymasz 6 raportów BIK z wpisanymi twoimi zobowiązaniami i ich jakością, powiadomienia o każdym zapytaniu w bazie, oraz analizę posiadanej zdolności kredytowej. 

A jeśli okaże się że masz możliwość konsolidacji swoich dotychczasowych zobowiązań finansowych, to możesz skorzystać z najlepszych kredytów konsolidacyjnych dostępnych na rynku składając wnioski z tej strony.

Sprawdź warunki i ciesz się niższymi ratami.

Pożyczka Fit Konsolidacja kredytów w Kasie Stefczyka 

czy

Pożyczka Konsolidacyjna w Banku PeKao S. A.

PRZEJDŹ DO DARMOWYCH CHWILÓWEK

PRZEJDŹ DO KREDYTÓW

PRZEJDŹ DO KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Kredyty konsolidacyjne. Sprawdź warunki konsolidacji i obniż swoją ratę

Kredyt konsolidacyjny to jeden z ciekawszych kredytów dostępnych na rynku. To kredyt dzięki któremu można, w niektórych przypadkach, znacznie obniżyć swoje miesięczne zobowiązania finansowe.

NIE CZYTAM. PRZECHODZĘ DO NAJLEPSZYCH OFERT

Jak kredyt konsolidacyjny obniża naszą ratę?

Jakich zobowiązań nie można skonsolidować?

Skorzystaj z najlepszego kredytu konsolidacyjnego na rynku. Wypełnij wniosek na stronie Kasy Stefczyka. Ciesz się niską ratą.

NAJTAŃSZY KREDYT KONSOLIDACYNY

Pożyczka Fit to pożyczka konsolidacyjna do 160 000 zł.  Pożyczką tą możesz skonsolidować swoje zobowiązania z różnych instytucji finansowych, takie jak: pożyczki gotówkowe, ratalne, kredyty samochodowe, karty kredytowekredyty w rachunku płatniczym czy debet w rachunku osobistym.

SKŁADAM WNIOSEK NA STRONIE KASY STEFCZYKA

PRZECZYTAJ O POŻYCZCE 

proste bankowanie
Proste Bankowanie