ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

PRZEJDŹ DO DARMOWYCH CHWILÓWEK

PRZEJDŹ DO KREDYTÓW

proste bankowanie kredyt bankowy rachunek bankowy pożyczka
proste bankowanie

PRZEJDŹ DO KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Kredyty konsolidacyjne. Sprawdź warunki i obniż swoją ratę

Kredyt konsolidacyjny to jeden z ciekawszych kredytów dostępnych na rynku. To kredyt dzięki któremu można, w niektórych przypadkach, znacznie obniżyć swoje miesięczne zobowiązania finansowe.

NIE CZYTAM. PRZECHODZĘ DO NAJLEPSZYCH OFERT

Jak kredyt konsolidacyjny obniża naszą ratę?

Można to zrobić dwoma sposobami. Jeden to wydłużenie okresu w którym nasze stare kredyty musimy spłacić. Po prostu zawieramy nowy kredyt i wydłużamy czas jego spłaty w stosunku do wcześniejszych zobowiązań, co oczywiście spowoduje że miesięcznie będziemy płacić mniej. Niestety ta opcja powoduje że kwota którą zwrócimy bankowi wzrośnie w porównaniu z kwotą zobowiązań z przed konsolidacji. Jest to spora niedogodność, ale czasem po prostu nie mamy innego wyjścia. Jest też druga możliwość. Jeśli nasze dotychczasowe zobowiązania które planujemy skonsolidować mają wysokie RRSO, są to karty kredytowe czy pożyczki chwilówki, czy wcześniejsze wyżej  oprocentowane kredyty, a obecna oferta ma niższe oprocentowanie i zerową prowizję, wtedy nasze miesięczne zobowiązanie zmaleją a czas w którym go musimy spłacić nie wydłuży się. Warto przeanalizować swoją sytuację. W niektórych przypadkach zaoszczędzić można nawet kilkaset złotych miesięcznie.

Jakich zobowiązań nie można skonsolidować?

Banki zazwyczaj nie dają możliwości konsolidacji zobowiązań które mamy w tym właśnie banku.  Niektóre banki nie daj też możliwości konsolidacji pożyczek pozabankowych. Nie skorzystamy też z możliwości konsolidacji w przypadku dużej ilości negatywnych wpisów w BIK,  czy w przypadku nie najlepszej sytuacji finansowej. Przed rozpoczęciem starań o kredyt konsolidacyjny watro samemu przeanalizować swoją zdolność kredytową. Można  sprawdzić jak wygląda BIK, rejestrując się z tego linku i zamawiając roczny pakiet alertów. W ramach pakietu, za 99 zł, otrzymasz 6 raportów BIK z wpisanymi twoimi zobowiązaniami i ich jakością, powiadomienia o każdym zapytaniu w bazie, oraz analizę posiadanej zdolności kredytowej. A jeśli okaże się że masz możliwość konsolidacji to możesz skorzystać z najlepszych kredytów konsolidacyjnych składając wnioski z te strony. Sprawdź warunki i ciesz się niższymi ratami. Pożyczka Fit Konsolidacja kredytów w Kasie Stefczyka czy Pożyczka Konsolidacyjna w Banku PeKao