Jeśli ktoś miał by wielką potrzebę znaleźć miejsce na Ziemi w którym najczęściej pojawiają się Aniołowie, myślę, że nie miałby z tym żadnego problemu. Wystarczy że zalogował by się na Facebooku, a następnie przyłączył do grup związanych z pożyczkami. Ile na tych grupach wpisów od prawdziwych aniołów, albo przynajmniej ludzi o anielskim sercu. Jeden z nich oferuje potrzebującym pomoc w uporządkowaniu jego finansów, ten znów pożyczkę bez żadnych kosztów i zabezpieczeń, kolejna czyści machnięciem anielskiego skrzydła wszystkie bazy ze złych wpisów. Wszystko za darmo; aniołowie tak mają. Piękni,. to wszystko jako pomoc dla zadłużonych tylko i wyłącznie z dobrego serca.

Kilka lat temu zadzwonił do mnie klient, prosząc o rozwiązanie jego problemu. Problem, opowiadał klient, polegał na tym że firma dla której pracował, nabyła w Krakowie mieszkanie. Miało być ono mieszkaniem dla tymczasowych pracowników firmy. Firma z Warszawy. W międzyczasie zmieniła się jej koncepcja biznesowa, mieszkanie jest już firmie nie potrzebne i trzeba go szybko sprzedać. Czy mogę do mieszkania pojechać i go wycenić. Jasne że mogę. Umowa mailem, klucze w skrzynce. Wyceniłem mieszkanie, podpisaliśmy umowę. Numer Księgi Wieczystej dostałem po podpisaniu umowy. Cała procedura była trochę dziwna, ale przez wiele lat w branży, wiele dziwnych spraw widziałem. Aktualna Księga czysta. Ale historia mieszkania zapisana w księdze skomplikowana.

Tu we wpisie pojawiają się kolejny raz nasi Aniołowie. Mieszkanie było wcześniej zabezpieczeniem prywatnej, niezbyt dużej pożyczki. Pożyczka nie została spłacona. Mieszkanie zgodnie z umową zmieniło właściciela. I przez różne firmy, trafiło do mojego zleceniodawcy. Wszystko zgodnie z polskim prawem.

Dlaczego o tym piszę. Bo niestety aniołowie mieszkają w Niebie, a na Ziemi jeśli już, to raczej nie pojawiają się na FB, czy innych portalach społecznościowych. Warto o tym pamiętać odpowiadając na propozycje pomocy w rozwiązaniu wszystkich naszych problemów.

 

Co w takim razie ma zrobić osoba, która z różnych powodów, czasami zupełnie bez swojej winy, znalazła się w sytuacji, z której wyplątać się może, a przynajmniej tak jej się wydaje, tylko z anielską pomocą?

 

Na szczęście nie ma sytuacji bez wyjścia. Są przecież firmy innego typu oferujące pomoc dla zadłużonych. A sposób rozwiązania problemu zależy głównie od kwoty i czasu jego narastania. Jednym wspólnym czynnikiem jest czas potrzebny na rozwiązanie. Każdy ze sposobów jest mniej lub bardziej czasochłonny, ale nie ma niestety sposobu błyskawicznego, machnięcie czarodziejską różdżką czy skrzydłem anielskim jest niestety bardzo, ale to bardzo rzadkie.

 

Przy stosunkowo niewielkich kwotach, najlepszy sposób dla zadłużonych w konkretnej  firmie to samodzielne porozumienie się z pożyczkodawcą i spłacenie zobowiązania, w ratach czy z przesuniętym terminem. Warto podjąć rozmowy z pożyczkodawcą i to czym szybciej tym lepiej. Na początku łatwiej będzie rozmawiać i dojść do porozumienia. Nic tak źle nie wpływa na pożyczkodawcę jak brak kontaktu z klientem. Wiem że to nie jest łatwe, ale czym później to będzie trudniej. Problem niestety sam się nie rozwiąże a tylko urośnie. I stanie się problemem z którym będzie musiał zmierzyć się specjalista. Wiem o czym piszę. Jakiś czas temu zajmowałem się windykacją długów dla firmy kredytowej.

 

Specjalista czyli prawnik. To on w takiej sytuacji powinien znależć nalepszy sposób dla osób zadłużonych.

 

Ja współpracuję z naprawdę bardzo sympatyczną panią mecenas oferującą pomoc dla zadłużonych osób. Jeśli ktoś z Krakowa potrzebuje pomocy dobrego prawnika, może skontaktować się ze mną przez formularz na stronie czy telefonicznie. Numer telefonu przy danych firmy. A osoby z innych miast, z Krakowa zresztą też, mogą wysłać zapytanie do tej kancelarii prawnej w Warszawie. Oni oferują pomoc dla zadłużonych na terenie całej Polski i mają bardzo dużo pozytywnych ocen od osób które znalazły u nich pomoc. Jedna niezbyt dobra wiadomość dla poszukujących pomocy. Pomoc dla zadłużonych nie jest niestety najtańszą usługa kancelarii prawnych i wacha się od 300 zł przy prostym piśnie do ponad 3000 zł w przypadku kompleksowej usługi związanej z prowadzeniem sprawy o upadłość konsumencką. 

 

 

Krótko o Aniołach

10 maja 2021
Pomoc dla zadłużonych na co uważać

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

 Pomoc dla zadłużonych. Na co koniecznie zwrócić uwagę

proste bankowanie
Proste Bankowanie