Sama firma wygląda na wiarygodną. Działa na rynku od ponad 5 lat, posiada biuro w Warszawie. Model inwestycji jest ciekawy. Oczywiście cały czas ze świadomością że nie jest to inwestycja z gwarancją zysku, czy braku możliwości straty zainwestowanego kapitału. Postanowiłem sprawdzić ofertę firmy na niewielkiej kwocie, a po pozytywnych doświadczeniach zwiększyć poziom zainwestowanych środków. Pierwszym krokiem oczywiście jest założenie konta.

Cała procedura nie odbiega od tych które stosowane są przez banki. Na stronie internetowej lub przez aplikację wysyłamy do weryfikacji zdjęcia dowodu, swoje zdjęcie i łącznie zdjęcie dowodu i siebie. Po kilku minutach otrzymujemy powiadomienie o pozytywnej lub negatywnej weryfikacji tożsamości. Mnie za pierwszym razem się nie powiodło. Musiałem powtórzyć proces jeszcze raz, tym razem z pozytywnym efektem. Czas jaki poświęciłem na rejestrację konta to łącznie kilkanaście minut. Oczywiście pojawiło się w głowie pytanie o potrzebę takiej weryfikacji. Na stronie firmy jest odpowiedź, że robią to ze względu na podniesienie bezpieczeństwa inwestowanych środków.

Po założeniu konta konieczny jest kolejny krok. Trzeba obowiązkowo wypełnić ankietę. Podzielona jest ona na cztery bloki. Pierwszy to informacje o inwestorze i środkach które planuje zainwestować, kolejne etapy ankiety dotyczą doświadczenia w inwestowaniu. Pytania są dość proste. Na podstawie ankiety firma określa profil inwestora i dopasowuje odpowiednią strategię inwestycyjną.

Po ankiecie przechodzimy do kolejnego etapu. Przelania środków na konto Mintosa. Mamy dwie możliwości. Przelew w PLN albo w EUR. 

Przelew robię w poniedziałek. A po jego zaksięgowaniu na rachunku, zacznę inwestycje.

 

Cały tekst nie jest w żadnym tekstem rekomendującym firmę, nie jest zachętą do inwestycji. Ta, jak i inne inwestycje jest obarczona ryzykiem utraty części lub nawet całych zainwestowanych środków.

 

Konto w firmie założyć można za pośrednictwem poniższego formularza zgłoszeniowego.

Mintos - część druga. Zakładanie konta

24 kwietnia 2021
konto Przekorzystne w Banku PeKaO

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

Konto w banku BNP Paribas. Konto z kartą "Wracamy do szkoły"

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje wypłacone przez reklamujące się na blogu podmioty, lub za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staram się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

proste bankowanie
Proste Bankowanie