Tym razem bardzo krótki wpis. 

 

Chyba miałem dziś jakieś przeczucie, żeby sprawdzić co dzieje się z moimi inwestycjami. Zalogowałem się do panelu transakcyjnego i ze sporym zdziwieniem zobaczyłem że moja jedna inwestycja w pożyczki została zakończona, pożyczka która miała być spłacona 26 czerwca, została spłacona wczoraj, dwa tygodnie przed terminem i pieniądze z inwestycji są już na moim rachunku rozliczeniowym. 

Pewne sporo osób zacznie się zastanawiać ile przez ten czas zarobiłem. Jak na nieco ponad dwu tygodniową inwestycję, sądzę że całkiem nieźle. Inwestycja w te pożyczki przyniosła nieco ponad 0,5%, czyli dokładnie tyle, ile w skali roku ta inwestycja w pożyczki miała by przynieść. Albo tyle, ile w skali rocznej oferują niektóre banki na lokacie.

Oczywiście pieniądze zainwestowałem w  kolejną pożyczkę.

 

Z drugą częścią inwestycji w pożyczki niestety nie jest tak dobrze. Pożyczkobiorca wyraźnie nie śpieszy się z jej spłatą i ta pożyczka ma już opóźnienie blisko 30 dni. Czyli nie ma co liczyć na jej szybką spłatę. Na szczęście ta inwestycja na gwarancję odkupu przez pożyczkodawcę. Termin odkupu nastąpi zgodnie z umową za nieco ponad miesiąc.

 

Ale co ciekawe mimo opóźnienia w spłacie tej pierwszej pożyczki i wcześniejszej spłacie drugiej, moja stopa zwrotu wg panelu transakcyjnego wynosi 10,29% Wygląda to nieźle.

 

Spłata pożyczki w którą dziś zainwestowałem powinna nastąpić na początku lipca. Tak więc czekamy.

 

Cały tekst nie jest w żadnym tekstem rekomendującym firmę, nie jest zachętą do inwestycji. Ta, jak i inne inwestycje jest obarczona ryzykiem utraty części lub nawet całych zainwestowanych środków.

 

Cały tekst nie jest w żadnym tekstem rekomendującym firmę, nie jest zachętą do inwestycji. Ta, jak i inne inwestycje jest obarczona ryzykiem utraty części lub nawet całych zainwestowanych środków.

 

Konto w firmie założyć można za pośrednictwem poniższego formularza zgłoszeniowego.

 

Mintos. Kolejna inwestycja w pożyczki 

12 czerwca 2021
Mintos inwestycja w pożyczki na rynku P2P

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

Mintos. Spłata i kolejna inwestycja w pożyczki

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje wypłacone przez reklamujące się na blogu podmioty, lub za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staram się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

proste bankowanie
Proste Bankowanie