Zabrzmiało ona jak sentencja. „Życie jest niesamowitą podróżą pełną wyzwań i zaskoczeń. Czasem musimy mozolnie wspinać się pod górę, czasem leniwie wędrujemy równiną, ale bywa, że nagle znajdujemy się na odcinku najeżonym serpentynami i ostrymi wirażami. Kiedy wydaje nam się, że tracimy kontrolę, warto skorzystać z pomocy pilota, który bezpiecznie przeprowadzi nas przez meandry drogi, którą przyszło nam wędrować przez życie”. A jak jest już sentencja to dalej powinno być prościej. Wielką inspiracją do rozpoczęcia pisania tego bloga byli moi znajomi. W wielu rozmowach z nimi, nie tylko o pieniądzach, bankach ale i życiu padało stwierdzenie; Chłopie znasz się na wielu sprawach finansowych, masz spore doświadczenie od strony nie pracownika czy agenta tylko zwykłego człowieka. Masz sporo pomysłów i dajesz niezłe rady, może zaczął byś o tym pisać na jakimś blogu. 

Może i jest tak, nie mnie to oceniać.

Ale jak zawsze, brak czasu i też wiary we własne talenty literackie, wyniesiony ze szkoły z wybitnie krytyczną nauczycielką języka polskiego, przesuwały pomysł na kolejny dzień, tydzień, miesiąc.

Ponieważ jest już sentencja, to może właśnie teraz jest ten moment żeby spróbować. I może dzięki wam blog ten stanie się najbardziej poczytnym blogiem o prostym poruszaniu w zawiłościach świata banków i finansów w ogóle. Dużo w waszych rękach szanowni czytelnicy. 

Czas na start.

I jeszcze jedna istotna informacja. Może dzięki wam blog ten stanie się podstawowym źródłem moich dochodów. Oczywiście bez żadnych kosztów po waszej stronie. Dlaczego? Bo do większości reklam i produktów dostępnych na tych stronach podłączone są linki afiliacyjne dzięki którym możecie przejść i dokonać zakupów produktów czy usług. Ja natomiast za ten zakup dostanę prowizję od reklamodawcy. Ważne jest, aby cały zakup zainicjować i zakończyć za każdym razem na tych stronach. Więcej o zbieraniu danych osobowych i ich przekazywaniu dalej przeczytasz w polityce prywatności strony.

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

proste bankowanie
Proste Bankowanie