ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Na początek trzy banki które przygotowały promocyjne warunki otwarcia u nich rachunku firmowego. W Santander Bank mam otwarty firmowy rachunek bankowy i dlatego ten bank jest pierwszy na liście.

Otwierając rachunek w okresie promocji można otrzymać różnego rodzaju premie za wykonanie operacji bankowych czy za zamówienie terminala płatniczego. 

Poniżej trzy banki które oferują promocyjne konta firmowe. W najlepszej na dzień dzisiejszy promocji można dodatkowo zyskać do 1600 złotych premii. To konto z terminalem płatniczym Elavon w banku BNP Paribas.

 

Santander Bank - Konto Firmowe Godne Polecenia

 • 0 zł za prowadzenie konta

 • dostęp do e-usług

 • do 900 zł premii za transakcje kartą

 • 400 zł premii za terminal płatniczy

Korzyści dla posiadacza rachunku

 • nawet 900 zł premii za płatności kartą debetową Mastercard Business Debit: 3% od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą, maksymalnie. 150 zł miesięcznie przez kolejnych 6 miesięcy, pod warunkiem wykonania raz w miesiącu, do 15 dnia miesiąca, przelewu do ZUS czy US na min. 200 zł. Koniecznym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych oraz zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych.

 • 400 zł premii za terminal płatniczy: wystarczy podpisać pierwszą umowę o akceptacje kart z Elavon Financial Services Designated Activity Company za pośrednictwem Santander Bank Polska, aktywować terminal czyli wykonać pierwszą transakcję nie później niż w ciągu 6 miesięcy od założenia konta oraz wyrazić zgody określone w regulaminie promocji.

Najlepsze konta firmowe

04 grudnia 2021

 

PeKao S. A. - Konto Przekorzystne Biznes

Kolejna edycja promocji  „1 200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę – III edycja “

Korzyści dla posiadacza rachunku

Konto Przekorzystne Biznes z GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT przez 12 miesięcy:

 • 0 złotych za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 złotych za wydanie i korzystanie z karty

 

a ta gwarancja obowiązuje bezterminowo

 • 0 złotych za przelewy mobilne

 

Po upływie 12 miesięcy konto i karta nadal mogą być bez żadnych opłat po spełnieniu prostych warunków

po 12 miesiącach karta za 0 zł, jeśli bank rozliczy transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do rachunku na kwotę minimum 300 zł miesięcznie.

po 12 miesiącach konto za 0 zł, jeśli spełniony zostanie co najmniej jeden z warunków:

 

 • wpływy na rachunki Klienta w kwocie minimum 2000 zł w danym miesiącu kalendarzowym (z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między rachunkami Klienta w banku),
 • z rachunku wykonany zostanie minimum 1 przelew do ZUS lub US lub inny podatkowy,
 • na rachunek rozliczona zostanie minimum 1 transakcja z terminala wydanego przez bank,
 • na rachunku wykonana zostanie minimum 1 transakcja wymiany walut w banku,
 • z rachunku wykonana zostanie minimum1 płatność na rzecz Pekao Leasing.

 

A dodatkowo zakładając konto w promocji można dostać do 1200 zł premii

 

 • 200 zł otrzymamy za założenie firmy z kontem za pośrednictwem wniosku w Pekao S.A

 • 200 zł  za aktywne korzystanie z konta. Aby spełnić ten warunek wystarczy wykonać w każdym z kolejnych 3 miesięcy minimum:

- 1 przelewu do ZUS na minimum 300 zł

- 1 płatności kartą na minimum 100 zł

- 1 przelewu innego niż do ZUS przez aplikację mobilną PeoPay na minimum 100 zł

 
 • 50 złotych można uzyskać za regularne wpływy na konto. Aby spełnić ten warunek należy zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 5000 zł przez kolejne 3 m-ce

 • Aby otrzymać dodatkowe 50 zł należy założyć rachunek  online

 • Aby otrzymać dodatkowe 200 zł za umowę o terminal płatniczy Aby spełnić warunek należy zawrzeć z bankiem umowę o terminal płatniczy, a następnie przyjąć przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu od otwarcia rachunku przyjąć płatności w terminalu na kwotą min. 1000 zł miesięcznie. 

 • Aby otrzymać dodatkowe 100 zł  za transakcje wymiany walut FX należy wykonać łącznie transakcje za minimum 20 000 zł w ciągu 3 miesięcy.

 • Aby otrzymać premię w wysokości do 300 zł za pierwszą umowę kredytu należy zawrzeć z bankiem pierwszą umowę w ciągu 6 miesięcy o produkt kredytowy: kredyt/pożyczkę z gwarancją lub kartę kredytowa

  za produkt kredytowy przy kwocie minimum  20 000zł uzyskamy bonus w wysokości100 zł, za produkt kredytowy przy kwocie minimum 50 00 zł  bonus 200 zł a za produkt kredytowy przy kwocie minimum 100 000 zł - bonus 300 zł.

 • 100 zł otrzymamy za przelewy na Pekao Leasing. Aby spełnić ten warunek należy wykonać spłatę łącznych raty leasingowe miimum. 1 000 zł przez kolejne 3 m-ce.

 

Promocja „1 200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę – III edycja “ trwa od 1 października 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali w Banku lub w Idea Banku S.A. rachunek rozliczeniowy w dowolnym czasie pomiędzy 1 października 2019 r. a 30 września 2021 r. Posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego dla osób fizycznych w Banku lub w Idea Banku S.A. nie wyklucza uczestnictwa przedsiębiorcy w promocji.

Do końca grudnia każda osoba,  która jest klientem banku, również posiadająca rachunek firmowy dla jednoosobowej działalności gospodarczej, może zarejestrować się w loterii igrać o Elektryczne Audi Q4 e-tron!

 

Najlepsza w tym momencie promocja to konto firmowe w BNP Paribas

Zakładając rachunek w tym banku z terminalem płatniczym możemy zyskać do 1600 złotych w promocjach i oszczędnościach.

Jak to zrobić?

Wystarczy skorzystać z dwóch promocji.

W ramach promocji „Płać i wzrastaj”  można uzyskać zwrot do 600 zł w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych za transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta

a w ramach promocji „Wygodny biznes z terminalem 2”, można otrzymać 400 zł w formie dwóch Wirtualnych Kart Sodexo każda po 200 zł.

Kolejne pieniądze to już oszczędności. Z kontem w BNP Paribas  zaoszczędzić można 90 zł, dzięki opłacie 0 zł za prowadzenie rachunku bieżącego w PLN przez 6 miesięcy a także zaoszczędzić można kolejne 516 zł netto, dzięki 12 miesiącom darmowej dzierżawy terminala z Programu „Polska Bezgotówkowa” oraz 12 miesiącom darmowej dzierżawy terminala od Banku BNP Paribas.

A co ciekawe w tym banku masz do wyboru kilka różnych rodzajów kont firmowych dostosowanych do profilu firmy; Konto Otwarte na Biznes, Konto Otwarte na Agrobiznes lub Konto Otwarte na Biznes Non-Profit, wraz z kartą debetową oraz bankowością internetową.

Santander, BNP Paribas, Bank PeKao, PKO BP. Konta firmowe. Dlaczego warto wybrać najlepszych?

 

A teraz banki które na dziś nie oferują żadnych dodatkowych korzyści dla nowych firm. Produkt oferowany przez te banki jest na tyle atrakcyjny, że mimo braku promocji warto pomyśleć również o nich zakładając konto firmowe. Jako pierwszy, bank najbardziej rozpoznawalny z pośród banków działających na rynku.

 

PKO BP - Konto Firmowe

 

 • 0 zł miesięcznie za prowadzenie konta dla nowych i aktywnych firm

 • 0 zł za wszystkie przelewy krajowe i SEPA

 • 0 zł za kartę debetową z funkcją wielowalutową

 • 0 zł za wszystkie wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego

 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach PKO Banku Polskiego

 

Volkswagen Bank - Plus Konto Biznes

 

 • 0 zł za wydanie pierwszej karty Visa Business

 • bezpłatne przelewy i zlecenia stałe

 • wygodny system obsługi internetowej

 

mBank - mBiznes konto Standard

 

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie

 • 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN

 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu, Santander Bank Polska S.A.

 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu

 

Wszystkie opisy produktów nie stanowią oferty, szczególnie w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe opisy produktów znajdują się na stronach reklamodawców do których prowadzą linki umieszczone w odpowiednich kreacjach reklamowych. Więcej informacji o działaniu linków w Regulaminie Strony i Polityce Prywatności.

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje wypłacone przez reklamujące się na blogu podmioty, lub za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staram się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

proste bankowanie
Proste Bankowanie