Kredyt na zakup samochodu. Wyślij zapytanie do banku, poczekaj na kontakt konsultanta z ofertą dobraną do Twoich potrzeb. 

Kredyt na samochód.

Ciekawa propozycja finansowania od Santander Consumer Bank

- oprocentowanie już od 5,99%

- RRSO 10,87%

Kredyt na samochód dla osób które ukończyły 18-sty rok życia, posiadają stały lub czasowy adres zameldowania w Polsce.

Do zdolności kredytowej bank uwzględnia polskie dochody z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury, działalności gospodarczej. Można łączyć dochody kilku osób nawet ze sobą nie spokrewnionych. Bank honoruje dochody zagraniczne. Ostateczną decyzję o uznaniu lub nie źródła dochodów podejmuje konsultant w trakcie rozmowy z kredytobiorcą.

Decyzja kredytowa jest ważna 30 dni od jej wydania. Środki z kredytu na samochód bank przekazuje na rachunek zbywcy pojazdu lub osoby wnioskującej o kredyt.

Ważny jest brak wpisów w rejestrze dłużników BIK.

 Możesz  sprawdzić jak wygląda twój BIK, rejestrując się z tego linku i zamawiając roczny pakiet alertów. W ramach pakietu, za 99 zł, otrzymasz 6 raportów BIK z wpisanymi twoimi zobowiązaniami i ich jakością, powiadomienia o każdym zapytaniu w bazie, oraz analizę posiadanej zdolności kredytowej.

Kredyt uzyskać można wysyłając zgłoszenie przez formularz kontaktowy dostępny pod tym linkiem. Po wysłaniu formularza nastąpi kontakt ze strony banku. Po akceptacji kredytobiorcy i podpisaniu umowy kredytowej nastąpi wypłata środków.

I to wszystko.

Później już tylko zostaje radość z jazdy nowym samochodem.

Najtańszy kredyt na samochód

02 lutego 2022
kredyt na samochód kredyt na używany samochód

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Wnioskowanie o kredyt na samochód online

proste bankowanie
Proste Bankowanie