Promocja zakończona. Zapraszamy do korzystania z innych promocji w banku BNP Paribas.

 

Bank BNP Paribas przygotował dla nowych klientów promocję związaną z założeniem nowego rachunku bankowego. Rachunek bankowy z kartą "Wracamy do szkoły" jest kontem atrakcyjnym nie tylko z powodu promocji , ale również ze względu na brak opłat związanych z jego posiadaniem. 

Jest to w podstawowych operacjach rachunek bankowy bez żadnych opłat.

Czyli 

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w złotych polskich zlecane w systemie bankowości elektronicznej
  • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce.

 

A dodatkowo zakładając rachunek bankowy z kartą "Wracamy do szkoły" można zyskać 400 złotych w bonach na zakupy w Biedronce. 

Jakie warunki trzeba spełnić aby uzyskać promocyjne bony? Warunki promocji nie są wygórowane. Po prostu trzeba z rachunku korzystać w sposób niezbyt aktywny. Wystarczy wykonać pięć kroków aby skorzystać w pełni z promocji i otrzymać nagrodę w pełnej wysokości.

Po pierwsze trzeba Kliknąć w link promocyjny i złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 06.09.2021 r.

Po drugie należy podpisać umowę oraz nadać PIN do karty do 20.09.2021 r.

Po trzecie.  We wrześniu 2021 r. wykonać min. 1 przelew z bankowości internetowej banku, GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile. Po spełnieniu tego warunku w październiku 2021 r. posiadacz konta otrzyma e-kod o wartości 50 zł.

Po czwarte. W październiku 2021 r. wykonać minimum pięć transakcji  bezgotówkowych oraz otrzymać wpływy na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł. Po spełnieniu tego warunku w listopadzie 2021 r. posiadacz rachunku otrzyma kolejny e-kod o wartości 150 zł.

I po piąte. W listopadzie 2021r. wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł oraz otrzymać wpływy na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł. Po spełnieniu warunku w grudniu 2021 r. posiadacz rachunku otrzyma kolejny e-kod o wartości 200 zł.

Laureaci pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową, z adresu wracamydoszkoly@bnpparibasplus.pl do 26.10.2021 r.

Promocja trwa do 06.09.2021 r.

Aby wziąć udział w promocji należy zaakceptować wszystkie zgody na stronie banku oraz nie korzystać z trybu incognito przeglądarki internetowej. Wnioski złożone w tym trybie mogą odłożyć się błędnie w panelu rejestracyjnym banku.

Nowy rachunek bankowy. Prawdopodobnie najlepsza promocja 

19 sierpnia 2021
Promocja konta bankowego

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

Promocyjne konto dla młodych

Bank BNP Paribas. Rachunek bankowy z kartą "Wracamy do szkoły"

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

proste bankowanie
Proste Bankowanie