Dla tych którzy chcą wiedzieć więcej.

Odpowiedzi na trzy podstawowe pytania.

Pierwsze - czy strona jest bezpieczna? Tak. Zarówno korzystanie ze strony jak i połączenie z serwerem jest całkowicie bezpieczne. Połączenie jest szyfrowane najbardziej zaawansowanym protokołem stosowanym przez największe banki.

Drugie - czy na stronie, korzystając z ofert będę musiał przekazać swoje dane? Tu odpowiedź jest podwójna. Strona zbiera pliki cookies jak wszystkie działające na rynku strony. Robi to zgodnie z polityką prywatności. Natomiast nigdy ani strona ani firma nie prosi o podanie innych danych a szczególnie danych osobowych czy numerów kont bankowych.

Trzecie - czy za skorzystanie z ofert czy produktów będę musiał zapłacić właścicielowi strony? Nie, oczywiście że nie.

Strona zarabia na linkach afiliacyjnych. To linki przenoszące użytkownika, do strony docelowej produktu czy marki w odpowiedni sposób, pozwalający anonimowo powiązać ruch pomiędzy stronami. Za każdego przekierowanego klienta firma dostaje prowizję od dokonanego przez niego zakupu czy zawartej umowy. Ze względu na specyfikę plików cookis istotne jest aby cały proces zakupu zainicjować i zakończyć, za każdym razem na tej stronie. Tylko w takim przypadku nastąpi właściwe połączenie wszystkich stron transakcji i rozliczenie pomiędzy partnerami.

PRZEJDŹ DO KREDYTÓW

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

proste bankowanie
Proste Bankowanie