- pożyczka konsolidacyjna całkowicie bez wychodzenia z domu dla osób które mają konto w banku i korzystają z bankowości elektronicznej Pekao24. Jeśli jeszcze nie masz konta w banku, to nie jest problem. Możesz je założyć za pomocą formularza na tej stronie.

Bank na swojej stronie dedykowanej pożyczce udostępnił kalkulator kosztów pożyczki. Przed złożeniem wniosku można i naprawdę warto sprawdzić o ile nasze zobowiązania będą niższe od dotychczasowych.

A w jaki sposób wziąć pożyczkę?  Wystarczy złożyć wniosek o nią i poczekać na odpowiedź konsultanta. Oczywiście jest jeden warunek jej otrzymania. Taki sam ak w przypadku każdej oferty kredytowej czy pożyczkowej, dobry BIK i stały dochód. 

Możesz sam sprawdzić jak wygląda twój BIK, rejestrując się z tego linku i zamawiając roczny pakiet alertów. W ramach pakietu, za 99 zł, otrzymasz 6 raportów BIK z wpisanymi twoimi zobowiązaniami i ich jakością, powiadomienia o każdym zapytaniu w bazie, oraz analizę posiadanej zdolności kredytowej.

Mimo iż oferta promocyjnej pożyczki konsolidacyjnej jest ważna do końca tego roku, warto już teraz sprawdzić czy możemy skonsolidować swoje zobowiązania w Banku PeKao i cieszyć się już teraz niszą ratą, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydać na coś przyjemnego lub szybciej powiększać budowaną poduszkę finansową.

Aktualizacja wcześniejszej oferty pożyczki konsolidacyjnej Banku PeKao.

Bank postanowił od 1 października przedłużyć promocyjne warunki udzielanej już wcześniej pożyczki konsolidacyjnej, a do tego zmienić jej parametry. Od dziś jest to prawdopodobnie najtańsza pożyczka konsolidacyjna na rynku. RRSO pożyczki wynosi w obecnej promocji tylko 7,44% i konkuruje z pożyczką konsolidacyjną w Kasie Stefczyka. Warto sprawdzić warunki i złożyć wniosek z tej strony.

Dlaczego? W kilku punktach;

- prowizja 0% od kwoty pożyczki dotyczy Pożyczki Ekspresowej w kwocie od 10 000 zł do 200 000 zł, przeznaczonej na spłatę udzielonych pożyczek lub kredytów oraz na dowolny cel w wysokości do 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę pożyczek lub kredytów udzielonych przez Bank Pekao S.A. 

- bardzo długi maksymalny czas spłaty pożyczki - nawet 10 lat,

- wysoka kwota pożyczki - do 200 000 zł,

- pożyczka konsolidacyjna na spłatę kredytów gotówkowych, samochodowych, ratalnych, kart kredytowych czy debetu w koncie,

- pożyczką można spłacić zobowiązania które masz w innych bankach lub instytucjach finansowych. Można więc starać się konsolidować zobowiązania z kredytów ratalnych w firmach pożyczkowych, a dzięki temu znacząco obniżyć miesięczną ratę,

- możesz odłożyć spłatę rat. Skorzystaj z karencji i zacznij spłatę rat po 3 miesiącach od otrzymania pożyczki,

- RRSO tylko 7,44% dla przykładu reprezentatywnego dostępnego na stronie banku

Pożyczka konsolidacyjna w Banku PeKao

01 października 2021
Konsolidacja kredytu w PeKao Pożyczka konsolidacyjna

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE 

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Pożyczka konsolidacyjna. Warto sprawdzić ofertę

Podoba ci się Proste Bankowanie? Złóż wniosek o pożyczkę konsolidacyjną za pomocą tego formularza.

proste bankowanie
Proste Bankowanie