Kto może skorzystać z promocji?

- Pożyczka RRSO 0% kierowana jest do osób które nie brały jeszcze pożyczek w firmie Aiqlabs Sp. z o.o. właściciela portali pożyczkowych SuperGrosz.pl oraz Prestito.pl i mają odpowiednią zdolność kredytową

- Pożyczka może być udzielona w kwocie od 1000 do 3000 złotych

- Czas na jaki jest udzielana pożyczka wynosi 40 dni. Spłata pożyczki następuje jednorazowo w ostatnim dniu okresu na jaki została ona udzielona.

Poza okresem obowiązywania promocji w której jest udzielana pożyczka z RRRS 0%. W trakcie procesu przyznawania pożyczki firma proponuje liczbę rat na jaką rozłożymy pożyczkę po darmowym okresie, jeśli więc nie płacisz pożyczki w okresie promocyjnym, automatycznie stanie się ona pożyczką ratalną dopasowaną do Twoich możliwości spłaty

A w jaki sposób można aplikować o pożyczkę? 

Pożyczka z RRSO 0% udzielana jest osobom które zarejestrują się w bazie klientów firmy.

Aby to zrobić trzeba wypełnić krótki wniosek podając w pierwszym kroku swój adres email i numer telefonu oraz zaakceptować zgody potrzebne do rozpatrzenia wniosku.

W następnym kroku musimy potwierdzić swoją tożsamość. Można to zrobić na dwa sposoby

  • Poprzez zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie swojej twarzy tzw. „selfie”. Wybierając tę metodę trzeba podać numer swojego konta bankowego, na które po pozytywne weryfikacji i uzyskaniu pożyczki firma przeleje pieniądze,
  • Poprzez system Kontomatik. Jest to wygodny sposób potwierdzenia tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do swojego konta bankowego. Metoda jest w 100% bezpieczna  wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL.

 

W firmie udostępnia dwie metody podpisania umowy o pożyczkę.

  • można po prostu podpisać umowę papierową i odesłać ją do firmy
  • lub dla wygody  klientów firma wprowadziła możliwość udzielenia pełnomocnictwa dla Aiqlabs Sp. z o.o., do podpisania umowy w imieniu klienta bez konieczności podpisywania umowy i odsyłania jej do firmy.

 

A jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać pożyczkę?

Podstawowym warunkiem wnioskowania o pożyczkę są

Bardzo ważnym dla firmy jest brak obciążeń komorniczych. Firma sprawdza swoich klientów w Biurach Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.  A ponadto wiek pożyczkobiorcy 21 – 79 lat, aktualny dowód osobisty, posiadanie polskiego obywatelstwa, posiadanie telefonu komórkowego z aktywną karta sim i z zasięgiem w Polsce, posiadanie konta bankowego.

Natomiast dochód i jego wysokość nie muszą być udokumentowane.

Wszystkie pozostałe informacje znaleźć można na stronie pożyczkodawcy, dostępne pod linkiem

Jeszcze jedna oferta promocyjna dla nowych klientów. Tym razem  promocja na portalu pożyczkowym Prestito pl.  Nowy klient firmy pożyczkowej może pożyczyć kwotę od 1000 do 3000 złotych bez żadnych dodatkowych kosztów i bez oprocentowania. Jednym słowem jest to kolejna prawdziwa pożyczka RRSO 0%.

Pożyczka RRSO 0% na 40 dni. 

25 września 2021

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE 

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Promocja dla nowych klientów, pożyczka RRS0 0%

Tu możesz sprawdzić warunki innych pożyczek bez opłat, Pożyczek RRSO 0%

proste bankowanie
Proste Bankowanie