Kto może skorzystać z promocji?

- Pożyczka z RRSO 0% kierowana jest do osób które nie brały jeszcze pożyczek w firmie Szybka Gotówka i mają odpowiednią zdolność kredytową

- Pożyczka może być udzielona w kwocie od 3000 do 5000 złotych

- Czas na jaki jest udzielana pożyczka wynosi 65 dni. Spłata pożyczki następuje jednorazowo w ostatnim dniu okresu na jaki została ona udzielona.

Poza okresem obowiązywania promocji w której jest udzielana pożyczka z RRRS 0%, firma udziela pożyczek z dość niskim jak na tego typu pożyczki RRSO w wysokości 342%

A w jaki sposób można aplikować o pożyczkę? Pożyczka z RRSO 0% i pożyczka bez promocji ma taki sam sposób aplikowania.

Pożyczka z RRSO 0% jak i ta z kosztami jest udzielana w taki sam sposób. Proces aplikacji o jest całkowicie wirtualny i zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Proces aplikacji rozbity jest na pięć kroków.

W pierwszym kroku Klient powinien wejść na stronę firmy i zalogować się na swój profil użytkownika lub założyć konto, jeżeli jest nowym użytkownikiem. Konto można założyć za pomocą formularza dostępnego na stronie, podając swoje dane lub można skorzystać z zakładania konta przez Facebooka. Osoby korzystające z rejestracji przez FB otrzymują pożyczę 25% częściej niż klienci którzy rejestrują konto za pomocą formularza.

W drugim kroku określamy wysokość pożyczki o którą aplikujemy i określamy czas na jaki potrzebujemy pożyczyć pieniądze. Maksymalna kwota pożyczki to 15 000 złotych. Jest to kwota dostępna dla stałych klientów po zalogowaniu na założone wcześniej konto klienta. Czas na jako możemy pożyczyć pieniądze jest to 60 dni.

W trzecim kroku składamy wniosek o pożyczkę i weryfikujemy swoje konto bankowe na które zostaną przelane pieniądze z pożyczki. Weryfikacja konta odbywa się za pomocą przelewu z weryfikowanego rachunku i trwa albo do 24  godzin jeśli weryfikacja odbywa się za pomocą zwykłego przelewu lun do 5 minut jeśli skorzystamy z weryfikacji przelewem natychmiastowym firmy BlueMedia. Niestety firma nie weryfikuje rachunków posiadanych w SKOKACH.

Jeśli posiadasz rachunek w SKOKU możesz za pośrednictwem tej strony wybrać najlepsze rachunki bankowe z promocjami i dodatkowo skorzystać z promocyjnej gotówki.

Krok czwarty po pozytywnej weryfikacji złożonego wniosku następuje przelew pieniędzy z pożyczki na wskazany we wniosku rachunek bankowy. Czas w jakim zostanie wykonany przelew zależy od banku w którym posiadamy rachunek i od czasu w jakim składaliśmy wniosek. 

Pożyczkę należy zwrócić wraz z ewentualnymi dodatkowymi kosztami przed upłynięciem terminu spłaty na konto firmy. Oczywiście pożyczka z RRSO 0% zwracana jest w kwocie takiej jaką otrzymaliśmy od pożyczkodawcy.  Jeśli wiemy że będziemy mieli problem ze spłatą całości pożyczki można starać się o jej refinansowanie na kolejne 7 lub 30 dni. Ważne żeby wniosek o refinansowanie pożyczki złożyć odpowiednio wcześnie i zapłacić opłatę za refinansowanie.

A kto może dostać pożyczkę?

Oferta firmy kierowana jest do osób które są obywatelami Polski, którzy w chwili składania Wniosku o Udzielenie Pożyczki online ukończyli 18 lat, posiadają rachunek bankowy w jednym z polskich banków,  aktywny telefon komórkowy oraz adres mailowy. Ważne dla firmy jest aby pożyczkobiorcy nie posiadali zaległości w spłacie zaciągniętych wcześniej kredytów i pożyczek.

Firma nie udzieli pożyczki osobom wpisanym na listę dłużników, które nie spłaciły poprzedniej pożyczki w firmie, które w trakcie rejestracji podały nieprawidłowe dane, mają poniżej 18 lat oraz nie posiadają stałego dochodu.

 

Na dole strony znajdują się formularze firm pożyczkowych oferujących pożyczki z RRSO 0%

 

Ciekawa promocja w firmie Szybka Gotówka. Dla nowych klientów firma pożyczkowa przygotowała promocyjne warunki udzielenia pożyczki. Kwotę 5000 złotych pożyczymy bez żadnych dodatkowych kosztów i bez oprocentowania. Jednym słowem jest to prawdziwa pożyczka z RRSO 0%.

Pożyczka z RRSO 0%. Jesienna wyprzedaż pożyczek

20 września 2021
Pożyczka z RRSO 0%. Jesienna promocja pożyczek w firmie Szybka Gotówka

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE 

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Szybka Gotówka. Promocja - pożyczka z RRSO 0%

Tu znajdziesz oferty firm pożyczkowych oferujących pożyczki z RRSO 0%

proste bankowanie
Proste Bankowanie