Koszty pożyczki na dowód zawieranej na dłuższy czas wygląda nieco inaczej. W przypadku takich ofert czyli pożyczek ratalnych RRSO jest znacząco niższe i w wielu przypadkach jest nawet niższe niż w przypadku kredytów udzielanych przez banki. Jedną z najtańszych ofert jest oferta hapipożyczki pożyczki na dowód która posiada RRSO w wysokości 8,94%, przy kwocie pożyczki 15000 złotych i okresie na jaki pożyczamy pieniądze 6 miesięcy. Jest to zdecydowanie oferta porównywalna z ofertami bankowymi, a jednocześnie nie musimy przygotowywać dokumentów potwierdzających nasze dochody. 

W jaki sposób udzielane są te pożyczki na dowód? 

Trzy proste kroki do hapipożyczki

1. Wybierz kwotę pożyczki i okres spłaty wypełniając wniosek na stronie pożyczkodawcy
 
2. Poczekaj na kontakt telefoniczny i potwierdź swoje dane w rozmowie z konsultantem
 
3. Poczekaj na przelew kwoty pożyczki na podany we wniosku swój rachunek bankowy.
 
I dołącz do setek tysięcy zadowolonych klientów. 
 
 
Czy pożyczki na dowód są drogimi produktami. Jak widać niekoniecznie. Można znaleźć bardzo atrakcyjne kosztowo oferty z bardzo prosta procedurą przyznawania. Oczywiście są to oferty dla osób które nie mają zaległości w spłacie swoich wcześniejszych zobowiązań a ich scoring BIKU jest odpowiednio wysoki. 
 
 
Sprawdź też pożyczki ratalne udzielane przez innych pożyczkodawców z równie atrakcyjnym RRSO dostępne na stronach POSTEGO BANKOWANIA. 
 

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o dochodach. Wiele firm oferuje tego typu produkty. Łatwość uzyskania pożyczki na dowód bez zaświadczeń o dochodach, jest sporą zachętą dla wielu osób szukających sposobu sfinansowania swoich potrzeb. W pierwszym odruchu mało kto zastanawia się nad kosztami jakie trzeba ponieść spłacając taką pożyczkę, ale w potocznym odczuciu koszty takich pożyczek są bardzo wysokie. 

A jak jest naprawdę? Czy rzeczywiście koszty pożyczki na dowód są naprawdę duże? 

Wydawało by się że łatwość pożyczenia pieniędzy powinna być związana z wyższymi kosztami w porównaniu na przykład z kredytami udzielanymi przez banki. W części przypadków tak jest. Pożyczki na dowód zawierane na miesiąc, rzeczywiście mogą mieć bardzo wysokie RRSO, nawet bliskie 2000%. Ale są na rynku firmy które mają zdecydowanie niższe, korzystniejsze oferty pożyczkowe. Zdarzają się często pożyczki na dowód z RRSO na poziomie 400, czy 500%. Oczywiście, jest to nadal dość wysoki koszt pożyczenia pieniędzy. Rozważając taką ofertę, warto bardzo starannie rozważyć możliwość spłaty dużo wyższej niż pożyczyliśmy kwoty, w stosunkowo szybkim terminie.  Dla stałych, sprawdzonych klientów firmy pożyczkowe oferują dużo niższe RRSO niż dla klientów którzy sporadycznie korzystali z usług oferowanych przez firmę. A dla nowych klientów istnieje spora ilość ofert pożyczek na dowód z zerowymi kosztami. Oczywiście robią to aby zachęcić klientów do skorzystania z oferowanych usług i w przyszłości już na starych klientach zarabiać. Warto skorzystać z takiej promocji. Nie trzeba później korzystać z oferty firmy która udzieliła nam pożyczki.  

Tu możesz sprawdzić firmy które oferują darmowe pożyczki na dowód.

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń. Łatwy sposób pożyczenia pieniędzy

13 września 2021
pożyczki na dowód bez zaświadczeń

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE 

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Pożyczki na dowód. Jakie są koszty takich pożyczek?

proste bankowanie
Proste Bankowanie