Najnowszy bank działający na polskim rynku od sierpnia tego roku, na stronach Prostego Bankowania udostępnił swoje rachunki bankowe z dodatkowymi promocjami. 

Bank proponuje rachunki bankowe w systemie subskrypcyjnym. Ten model rozliczania polega na tym że w stałej, miesięcznej opłacie użytkownik uzyskuje dostęp do określonego zakresu oferowanych funkcji między innymi prowadzenie rachunków, wypłaty z bankomatów na całym świecie, wymianę walut po kursie międzybankowym, lokaty na rachunku czy asset management. Z usług można korzystać poprzez aplikację mobilną lub przeglądarkę.

Bank oferuje rachunki bankowe w trzech planach taryfowych 

- bezpłatny Light

- Smart z opłatą miesięczną w wysokości 29,99 złotych

- All-Inclusive za 49,99 złotych miesięcznie

 

W planie taryfowym Light część usług jest dodatkowo płatna. Zapłacimy prowizję w wysokości 2% za wypłaty z bankomatów na całym świecie powyżej kwoty 900 złotych miesięcznie, czy za fizyczną kartę debetową - 11,90 złotych miesięcznie. W tym planie płatne są wszystkie dodatkowe usługi które bank oferuje bezpłatnie w płatnych planach taryfowych.

Na szczęście cała tabela opłat i prowizji tego banku na zaledwie 8 stron i nie jest pisana drobnym drukiem.

Rachunki bankowe w Aion banku można założyć tylko online. Preferowana przez bank opcja to rachunki bankowe dostępne przez aplikacje. 

Aplikacje dostępne są dla systemu operacyjnego Android i iOS

Na stronie Proste Bankowanie dostępne są promocyjne rachunki bankowe w dwóch opcjach.

W pierwszej można uzyskać dwa miesiące bezpłatnego korzystania z rachunków bankowych

Pobierz aplikację z tego linku (Android), wpisz kod promocyjny 4D8BMSEY i zyskaj dwa miesiące bezpłatnego korzystania z pakietu Smart lub All-Inclusive

Pobierz aplikację z tego linku (iOS), wpisz kod promocyjny 4D8BMSEY i zyskaj dwa miesiące bezpłatnego korzystania z pakietu Smart lub All-Inclusive

skopiuj kod promocyjny 4D8BMSEY 

lub zakładając promocyjne rachunki bankowe można wybrać opcję rabatu w wysokości 50% przez pierwsze 6 miesięcy posiadania rachunków bankowych w banku.

Pobierz aplikację z tego linku (Android), wpisz kod promocyjny K3WUFSF i zyskaj rabat w wysokości 50% przez pierwsze 6 miesięcy korzystania z pakietu Smart lub All-Inclusive

Pobierz aplikację z tego linku (iOS), wpisz kod promocyjny K3WUFSF i zyskaj rabat w wysokości 50% przez pierwsze 6 miesięcy korzystania z pakietu Smart lub All-Inclusive

skopiuj kod promocyjny K3WUFSF

Zakładając promocyjne rachunki bankowe, bank nie wymaga podpisywania papierowej umowy rachunku. Cały proces zakładania podpisania i udostepnienia umowy może być wirtualny. Ciekawa opcja dla osób dbających o ekologię lub miłośników nowoczesnych rozwiązań. Jest to też dobre rozwiązanie dla osób które bardzo szybko potrzebują założyć rachunki bankowe. Posiadacze nowych rachunków bankowych w Aion banku mogą korzystać ze wszystkich ich funkcji natychmiast po założeniu. Do potwierdzenia tożsamości osoby zakładającej rachunek potrzebny jest dowód osobisty lub paszport NFC.

 

Bank udostępnia też całkowicie wirtualny sposób wnioskowania o pożyczkę.

 

Kwotę pożyczki o jaką można wnioskować online można wybrać z zakresu od 500 do 90 000 złotych, a czas na jaki możemy pożyczyć środki to minimum 3 miesiące a maksymalny czas spłaty pożyczki to 84 miesiące i jest to chyba najdłuższy okres na jaki można wnioskować o pożyczkę we wszystkich instytucjach finansowych działających na rynku.

Bardzo atrakcyjne są koszty pożyczki.  Prowizja w części przypadków wynosi 0 złotych a maksymalna wynosi 8 %. Na stronie dedykowanej pożyczkom bank udostępnia kalkulator kosztów dla pożyczki. Dla przykładowej pożyczki w kwocie 20000 złotych i zawierane na okres 36 miesięcy RRSO wynosi 13,06%.

Procedura uzyskania pożyczki jest taka sama jak w większości banków czy innych instytucji finansowych. Wybieramy parametry pożyczki, wypełniamy formularz z danymi osobowymi i kontaktowymi, wyrażamy zgody na weryfikację podanych danych i czekamy na pozytywną decyzje.

Przekierowanie do formularzy pożyczkowych na stronie banku poniżej. 

Promocyjne rachunki bankowe. Aion bank

21 września 2021
Promocyjne rachunki bankowe

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

Tania pożyczka w 100% online, promocyjne rachunki bankowe.  Aion Bank

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje wypłacone przez reklamujące się na blogu podmioty, lub za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staram się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

promocyjne rachunki bankowe. Wniosek o pozyczkę
proste bankowanie
Proste Bankowanie