ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

POWRÓT NA GÓRĘ STRONY

PRZEJDŹ DO KREDYTÓW

Rachunki bankowe osobiste, konta bankowe. Wszystkie najlepsze banki

Wybór banku w którym otwieramy rachunek osobisty tylko z pozoru jest sprawą prostą. Oczywiście jeśli z założenia z tego rachunku prawie nie będziemy korzystać, to bank w jakim go będziemy go otwierali, jest rzeczywiście bez większego znaczenia. Ale nawet jeśli na samym początku rachunek osobisty traktujemy jaki miejsce na które wpływa nasze wynagrodzenie i które tego samego dnia wypłacamy i pieniądze trzymamy w domu, to po pewnym czasie pojawia się pokusa, żeby z tego rachunku coś więcej "wycisnąć"

NIE CZYTAM. PRZECHODZĘ DO NAJLEPSZYCH OFERT

Na co zwracać uwagę przy wyborze banku i rachunku osobistego

Każdy, albo prawie każdy pomyśli że na promocje jaki bank organizuje dla nowych klientów. Rzeczywiście, zakładając rachunek bankowy w promocji można zyskać całkiem spore pieniądze. Rekordzista za założenie konta oferuje na dzień dzisiejszy (5 sierpnia 2021) 400 złotych. Ale równie ważne są warunki korzystania z rachunku i to co takie konto oferuje dodatkowo. Niestety nie jest już standardem konto za 0 zł. W czasie promocji, zazwyczaj przez pierwszy rok, nie ponosimy za obsługę rachunku żadnych kosztów spełniając wymagania opisane w regulaminie promocji. Później pojawiają się opłaty albo wzrastają wymagania.

Ponieważ każdy użytkownik ma nieco inne preferencje, nie da się wybrać jednego banku który byłby najlepszy dla prawie każdego. Inny bank wybierze osoba która lubi wybierać pieniądze z bankomatu i płacić gotówką - Alior Bank jest bankiem najlepszym dla takiej osoby, a inny osoba która nie chce karty i woli płacić BLIKIEM - tu oferta BNP Paribas wydaje się najlepsza. Warto poczytać krótkie opisy przy każde ofercie. Pozwolą wstępnie wybrać ofertę najbliższą oczekiwaniom a szczegóły sprawdzić i uzupełnić już na stronach docelowych poszczególnych banków na które przeniesieni zostaniemy z tej strony.

Rachunki bankowe dla młodych

Dla banku młoda osoba jest szczególnie atrakcyjnym klientem. Każdy bank liczy że taka osoba przyzwyczai sie do niego i na długie lata zostanie wiernym jego klientem. Nie jest to założenie bezpodstawne. Badania prowadzone w różnych krajach europejskich wyraźnie wskazują że jesteśmy jednymi z wierniejszymi klientami banków i bardzo często wcale nie zmieniamy banku w którym założyliśmy konto jako pierwsze. I co ważne, często korzystamy z oferty kredytowej "naszego" banku mimo iż bank konkurencyjny proponuje lepsze warunki.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości założenia 28 rachunków bankowych w jedenastu największych bankach. W większości są to oferty promocyjne dzięki którym można dodatkowo "zarobić na banku".

KONTO W AION BANK

KONTO W BNP PARIBAS

KONTO W BANKU PeKao

Najlepsze konta

proste bankowanie
Proste Bankowanie