Jak już pisałem w poprzednim wpisie firma działa i inwestuje w ziemię od 2008 roku. Od początku działalności skupiła się na terenie Pojezierza Mazurskiego. Ten wybór nie był przypadkowy, firma dokonała pełnej analizy różnych atrakcyjnych lokalizacji, pod względem potencjału wzrostu wartości gruntów.

Wiele osób zadaje sobie często pytanie dlaczego nieruchomości, a w tym i ziemia są traktowane jako produkt inwestycyjny?

Tu, szczególnie w przypadku gruntów odpowiedź jest dość oczywista. Ziemia jest dobrem ograniczonym i w zasadzie niezbędna jest dla realizacji większości przedsięwzięć gospodarczych, a w przypadku Mazur odgrywa też kluczową rolę w dynamicznym rozwoju turystyki. Wydawało by się że w przypadku tej lokalizacji, gruntów atrakcyjnych turystycznie jest praktycznie nieograniczana ilość. Wbrew pozorom tak nie jest. Działki na Mazurach atrakcyjne dla celów turystycznych nie są zbyt częste i właśnie wyszukiwaniem takich unikatowych lokalizacji Rodzinne Inwestycje się zajmują. Co istotne, Rodzinne Inwestycje oferują grunty w cenach poniżej średnich cen transakcyjnych na rynku, by w ten sposób dodatkowo podnieść ich walor inwestycyjny w dłuższym horyzoncie czasowym.

Bardzo ważną informacją dla wszystkich inwestorów jest szczegółowa i skuteczna weryfikacja oferowanego gruntu pod kontem braku wad i ograniczeń, co w przypadku Mazur nie jest czymś oczywistym.

Inwestując w grunt stają się Państwo jego jedynym właścicielem, a Rodzinne Inwestycje w ramach Rodzinnego Programu Inwestycyjnego przez okres do 6 lat opiekują się nim w zakresie formalnym, techniczno-wizualnym czyli koszeniem terenu, udrażnianiem rowów melioracyjnych czy innymi tego typu pracami.

Kluczową kwestię w skokowym wzroście wartości gruntu odgrywają prace których wykonanie koordynują Rodzinne Inwestycje. Zakres i termin wykonania prac oraz ich maksymalne koszty zapisane są w obligatoryjnej dla każdego inwestora Umowie Wzrostu Wartości. To dzięki tej umowie zakupiony przez inwestora grunt ze stanu surowego doprowadzony jest stanu pod zabudowę, dodatkowo tworząc całe otoczenie zorganizowanej i bezpiecznej osady.

W ramach Umowy Wzrostu Wartości firma wykonuje takie prace jak:

- Ogrodzenie osady

- Budowa dróg wewnętrznych

- Uzbrojenie każdej działki w komplet mediów

- Budowa terenów rekreacyjnych z placami zabaw, boiskami, altanami grillowymi

- Budowa pomostów, marin wewnętrznych

- Budowa plaż, regulowanie nabrzeża.

To dzięki powyższym czynnikom, działki we wcześniejszych osadach organizowanych przez firmę, zyskiwały na wartości średnio 15% – 25% w skali roku w pierwszych latach po zakończeniu procesu inwestycyjnego.

Zastanawiasz się nad taką inwestycją? Zadzwoń do mnie 515 822 177 lub wyślij zgłoszenie zainteresowania ofertą przez poniższy formularz kontaktowy.

Zastanawiasz się dlaczego Mazury? O tym w jutrzejszym wpisie. Zapraszam.

 

Zainwestuj w działki na Mazurach

29 maja 2021
Działki na Mazurach inwestycja w atrakcyjne tereny

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

Czy inwestycja w działki na Mazurach ma odpowiednio wysoki potencjał?

proste bankowanie
Proste Bankowanie