Aktualizacja oferty.

Nie czekaj. Wyślij zapytanie już dziś. Pozostało już tylko 12 unikalnych działek w tej inwestycji.

Teren inwestycyjny znajduje się w stosunkowo niewielkiej odległości od stolicy regionu, Olsztyna, obok miejscowości Lutry, nad jeziorem Luterskim.

Jezioro Luterskie to imponujących rozmiarów akwen wodny o pow. blisko 700 ha z charakterystyczną wyspą w południowej części jeziora. Linia brzegowa jest urozmaicona, tworząc liczne półwyspy i urokliwe zatoczki. Wody jeziora zaliczane są do II klasy czystości. Wody tej klasy wybitnie nadają się do uprawiania sportów wodnych, kąpieli i innych form rekreacji. Nawet w rejonie Mazur jezior o tak czystej wodzie nie jest szczególnie dużo.

O atrakcyjności terenu, a co za tym idzie, wysokim potencjale inwestycyjnym świadczy lokalizacja w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od terenu osady wielu prestiżowych i luksusowych hoteli, a przy samym jeziorze kilku ekskluzywnych i nowoczesnych obiektów turystycznych.

Dojazd do osady zapewnia lokalna droga asfaltowa. Zaledwie 15 km od terenu inwestycji planowana jest budowa drogi S16, łączącej Olsztyn z Ełkiem. Zapewni ona szybkie i wygodne połączenie z pozostał częścią Mazur, jak i całym krajem. Dodatkowa zaletą komunikacyjną jest położenie osady niedaleko od Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, znajdującego się w miejscowości Szymany pod Szczytnem. Dojazd do niego nie trwa więcej niż godzinę. Natomiast dojazd do stolicy regionu, Olsztyna zajmuje nieco ponad 30 minut. Również Wielkie Jeziora Mazurskie są z osady łatwo dostępne. Dojazd do Mikołajek, Giżycka czy Mrągowa możliwy jest w ciągu 30 – 40 minut.

A teraz o samej inwestycji.

Osada składa się z 25 działek budowlanych położonych na malowniczej polanie w sąsiedztwie jeziora Luterskiego i Lutowskiego Małego. W odległości 400 metrów od terenu inwestycyjnego zlokalizowana jest prywatna plaża z planowaną infrastrukturą turystyczną. Przeznaczona jest ona do wyłącznej dyspozycji właścicieli działek w osadzie. Dodatkowo dostęp do jeziora umożliwia plaża gminna oraz klimatyczna plaża ośrodka wypoczynkowego "Przystań Lutry".

Powierzchnie oferowanych działek wynoszą od 1127 do 1704 metrów kwadratowych, ceny od 150 000 do 270 000 złotych. Cena metra kwadratowego działki w zależności od jej usytuowania i powierzchni kształtuje się od 89 do 150 złotych za metr kwadratowy.

Ceny poszczególnych działek, ich usytuowanie w obrębie osady oraz wielkości przedstawi Państwu konsultant odpowiedzialny za tą inwestycję po wysłaniu zapytania przez formularz dostępny na dole strony.

 

Ze względu na szereg unikalnych cech, osada stanowi niezwykle perspektywiczną inwestycję o wysokim potencjale wzrostu wartości.

W okolicy:

- jezioro Luterskie i jezioro Lutowskie Małe

- stok narciarski Góra Czterech Wiatrów w Mrągowie w odległości 30 minut

- pole golfowe Mazury Golf & Country Club w odległości 20 minut

- tor do uprawiania kolarstwa górskiego

- Olszyn, Mrągowo, Lidzbark Warmiński, Kętrzyn z licznymi atrakcjami.


Firma Rodzinne Inwestycje na terenie osady planuje i jest zobowiązana umową do wykonania w ramach Rodzinnego Programu Wzrostu Wartości następujących inwestycji,

- na terenie osady: budowę ogrodzenia osady, doprowadzenie przyłącza energetycznego, budowę sieci wodociągowej, budowę wewnętrznej infrastruktury drogowej,

- na terenie prywatnej plaży: budowę piaszczystej plaży, drewnianego pomostu, placu zabaw dla dzieci, altany grillowej

Wartość powyższych prac do sfinansowania przez inwestora wynosi 20000 złotych brutto.

Cała inwestycja zostanie sfinalizowana do 31 grudnia 2023 roku.


Zastanawiasz się nad taką inwestycją? Zadzwoń do mnie 515 822 177 lub wyślij zgłoszenie zainteresowania ofertą przez poniższy formularz kontaktowy.

Zobacz jak wygląda miejsce twojej inwestycji.

 

Zainwestuj w działki na Mazurach. Nowa osada

19 lipca 2021
Działki na Mazurach inwestycja w atrakcyjne tereny

CZYTAJ KOLEJNY

KOLEJNY TEGO AUTORA 

KOLEJNY W TEJ TEMATYCE

 

 


Jedynym źródłem dochodów bloga oraz znacznej części dochodów jego autora są prowizje za dokonane zakupy, zainicjowane i zakończone za pomocą linków umieszczonych w tekście, banerów reklamowych oraz innych kreacji reklamowych umieszczonych na stronach bloga. Staramy się aby promowane produkty, były produktami najlepszymi z dostępnych na rynku. Jeśli mają Państwo swoje propozycje dotyczące innych produktów zachęcamy do kontaktu  

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU, YOUTUBIE, INSTAGRAMIE.

link do twittera
link do YT
link do fb
link do konta na instagramie Kredt pożyczka

 


 

ZAPIS DO NEWSLETTERA 

REGULAMIN STRONY 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

Proste Bankowanie - Marek Mularczyk Firma
ul. Kalwaryjska 69/9
30-504 Kraków, małopolskie
NIP: 6771661429

tel: 515822177
e-mail: kontakt@proste-bankowanie.pl

GALERIA ZDJĘĆ

Inwestycja nad jeziorem Luterskim

proste bankowanie
Proste Bankowanie